Specjalne

Dom piętrowy w bardzo dobrej i spokojnej dzielnicy Jarosławia. Posiada 5...

Cena: 395000 zł

Jesteśmy agencją eventową i biurem podróży, pracujemy na terenie całego...

Cena: 200

STRONA RESPONSYWNA KLASY BIZNES za 299 zł. (brutto) WYKONANIE PROFESJONALNEJ...

Cena: 298,00
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Pikowana ścianka, pikowany panel, tło, kurtyna, glamour, kryształ, ślub

Prywatne
  |  numer: 39965
Ogłoszenie zakończone

Chcesz, by Twoje dekoracje były TOP modne?
A może potrzebujesz nadać lokalowi unikatowego, ekskluzywnego stylu?

Zamów pikowane panele wolnostojące, które stworzą piękną ścianę Glamour stanowiącą tło dla stołu Pary Młodej! Panele można dowolnie formować uzyskując zamierzone tło (półksiężyc, 'mijanka', itp. - chętnie podpowiemy wszystkie możliwe opcje).

Całość wykonana jest z doskonałej jakości materiałów (bardzo dobry gatunek skóry ekologicznej, europejskie kryształowe guziki, wewnętrzny stelaż nośny). Konsktrukcja jest masywna i bardzo bezpieczna! Można ją składać z mniejszych elementów (jak na foto z przykładowymi wymiarami) lub z paneli o rozmiarach 120x250 cm (szybsza opcja w montażu - ok. 2 min). Wszystko zależy od rozmiarów wykorzystywanego środka transportu i od szczegółowych ustaleń.

Masz pytania - nie zwlekaj! Dzwoń, pisz - pytaj! Odpowiemy na wszelkie wątpliwości i dostosujemy się do prezentowanych potrzeb.

Pamiętaj również, że oferowany produkt może posłużyć jako: foto-stand dla fotografów; konstrukcje wystawowe na Targach Ślubnych; tło do fotografowania na bankietach firmowych; dekoracji Kościołów i wiele innych. Dodatkowo, komplementarnie ze ścianką proponujemy dekoracje przy wykorzystaniu pikowanych kolumn. Efekt magiczny.

Zdjęcia pokazują przykładową ściankę o podanych wymiarach, natomiast jeśli mają Państwo inne potrzeby dostosujemy się pod owe wymagania (wymiary - w standardzie 120x250 cm, oblekane guziki, stelaż zewnętrzny, kolorystyka, mocowanie do ścian). Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły - wystarczy je wyrazić.

Podobne ogłoszenia
  • Ścianka z kwiatów albo ścianka pikowana to najlepszy sposób na to, żeby zadbać o całościowy wystrój miejsca, w którym będzie siedzieć Para Młoda podczas swojego wesela. Dzięki nim ich stół zostanie odpowiednio zaakcentowany i każdy gość będzie...

    Dodano: 20.11.2018 o 07:57
    Cena: 500
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl