Poszukujemy studentów oraz osób pełnoletnich do pracy przy inwentaryzacji. Wymagania: - Odpowiedzialność -...

Zapraszamy serdecznie Państwa ze swoimi starymi laptopami do naszego sklepu...

Cena: od 250 zł

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Mokra o pow. 10 ar. Działka...

Cena: 4500 zł ar

Pomocnik do betoniarni, Niemcy

Prywatne
Dodano: 21.11.2016 o 08:49
  |  numer: 53367
Iga

Rzeszów

  Napisz wiadomość

Pomocnik do betoniarni

Teren całych Niemiec

Opis stanowiska: pracownik odpowiedzialny jest za montaż i demontaż szalunków

Wymagania:

·         Znajomość języka niemieckiego, najlepiej komunikatywna (zależnie od betoniarni)

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·         Mile widziana znajomość rysunku technicznego

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Mile widziany własny samochód

·         Punktualność, odpowiedzialność, motywacja do pracy

Oferujemy:

·         Zakwaterowanie na koszt pracodawcy

·         Pracę na długi okres

·         Wynagrodzenie 1300 – 1400 euro/ miesiąc netto

·         Możliwość nadgodzin

·         Opieka polskiego koordynatora

Prosimy o wysyłanie CV na adres: iga@time2work.com.pl

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.