Stolarnia w Roźwienicy poszukuje osoby na stanowisko: POMOCNIK LAKIERNIKA (...

Cena: 3500

Sprzedam piękny dom do zamieszkania na Widnej Górze.

Cena: 560 000 zł do negocjacji

Otwierając nowe lub przenosząc do nas swoje konto firmowe z obecnego banku jesteś wolny od zbędnych opłat prze...

Pomocnik (k/m) - montaż złączek - praca dla studentów / uczniów

Firmowe
  |  numer: 105475
Ogłoszenie zakończone

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Haaksbergen (Holandia)

Liczba wakatów: 2

Zakres obowiązków:

● Cięcie węży na odpowiednie długości
● Montowanie złączek
● Testowanie pod ciśnieniem, czy wąż nie jest uszkodzony
● Układanie węży i przewodów elastycznych na palety

Wymagania:

● Zdolności techniczne
● Zdolności do szybkiego przystosowywania się
● Wytrzymałość fizyczna
● NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO ANI ANGIELSKIEGO
● Prawo jazdy kat. B
● Własny samochód mile widziany

Oferujemy:

● Zatrudnienie na okres wakacji
● Wynagrodzenie 10,45 € brutto/h
● Umowa na warunkach niemieckich - oddelegowanie do pracy w Holandii
● Komfortowe zakwaterowanie w cenie ok. 68 €/tydzień
● Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.