Zatrudnię kierowcę z uprawnieniami C+E na wywrotkę (ciągnik siodłowy + naczepa). Praca w trybie mieszanym -...

Do sprzedania dom w miejscowości Wietlin k. Jarosławia o powierzchni ok...

Cena: 250000

Pomocnik montera klimatyzacji i wentylacji

Firmowe
Firmy:
Dodano: 18.06.2018 o 20:17
  |  numer: 73160

Jarosław

  Napisz wiadomość

Firma Clearvent z siedzibą w Jarosławiu poszukuje osób do pracy na stanowisku:

POMOCNIK MONTERA  KLIMATYZACJI I WENTYLACJI

OFERUJEMY:

·         Stałą i stabilną pracę od zaraz

·         Możliwość rozwoju zawodowego

GWARANTUJEMY:

·         Ciekawą pracę w młodym zespole i dobrej atmosferze

·         Stabilne zatrudnienie

·         Szkolenia wewnętrzne, szkolenia zewnętrzne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Pomoc przy:

·         montażu systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

·         konserwacji i przeglądach technicznych urządzeń

·         pracach serwisowych i naprawczych

WYMAGANIA:

·         Dyspozycyjność

·         Prawo jazdy kategorii B

·         Chęci i pozytywne nastawienie do pracy

CV  prosimy wysyłać na adres e-mail: marketing@clearvent.pl

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.