Specjalne

Zapraszamy serdecznie do kontaktu osoby chętne na podjęcie pracy na ww....

Cena: 3000 zł do 5000 zł

Wykonam zlecenia remontowe szpachlowanie malowanie tradycyjne sufity...

Cena: do negocjacji

Zakład Stolarski w Roźwienicy poszukuje lakiernika wyrobów drzewnych....

Cena: 3500
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Powierzchnie handlowo - usługowe Szklane Tarasy

Prywatne
  |  numer: 101259
Ogłoszenie zakończone

Oferta dotyczy sprzedaży pomieszczeń pod każdy rodzaj działalności m.in: gabinety lekarskie, diagnostyczne, kosmetyczne, jak również miejsce na kawiarnię.

Do części usługowo-handlowej zaplanowany został przestronny parking. Budynek składać się będzie z 3 segmentów A,B,C w którym znajdować się będzie 18 lokali na sprzedaż o zróżnicowanej powierzchni od 16 m2 do 55 m2, z możliwością ich łączenia. Całość pasaży znajduje się na parterze.

Cena sprzedaży wynosi 6100 zł netto/ m2 + VAT 23%. Ceny uwarunkowane są od powierzchni lokalu.

Do lokalu należy dokupić miejsce postojowe w wysokości 10 000 tyś netto + 23% VAT.STANDARD WYKOŃCZENIA LOKALI:- przygotowanie przyłącza klimatyzacji - przyłącz kanalizacji wody bez rozprowadzenia po lokalu- przyłącz prądu do głównej skrzynki rozdzielczej- witryna zewnętrzna - wylewka- ściany wytynkowane- grzejniki w każdym lokalu- sufit systemowy Armstrong Wykończenie lokalu wg. własnej aranżacji ponosi każdy najemca indywidualnie.

ATUTY TRASÓW PIŁSUDSKIEGO:- 800 m od rynku w Łańcucie- Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu drogi krajowej 94- Szybka droga do Rzeszowa ok. 10 minut- Przestronny parking- W pobliżu znajduje się m. in. Lidl, Biedronka, przedszkola, szkoły, apteki, kościół, dworzec oraz poczta.Inwestycja znajduje się w historycznym centrum miasta ,a więc w pobliżu rynku oraz najbardziej rozpoznawalnego zabytku Podkarpacia- Zamku Lubomirskich i Potockich w Łańcucie.Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na III kwartał 2021 roku.

Więcej informacji - 534 111 400 lub szklanetarasy.magdas@gmail.com

Podobne ogłoszenia
  • Do wynajmu powierzchnia biurowo - usługowa w odnowionym budynku przy ul. 3-go Maja w Jarosławiu

    Dodano: 04.01.2021 o 08:21
    Cena: 2 000zł brutto + media
  • Wynajmę powierzchnie lokalową ok. 100m2 pod działalność wraz z działką ok. 3ar. Teren jest monitorowany całodobowo. Położony w Szówsku na ul. Kardynała Wyszyńskiego przy hoteliku Luna, na trasie w stronę Lublina, Zamościa, Sieniawy, Lubaczów,...

    Dodano: 28.12.2020 o 10:12
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl