Specjalne

Magazynier / LOGISTYK

Cena: do negocjacji

Ekspresowe dorabianie kluczy - domowe i samochodowe (również motocykle i motorowery). Kodowanie kluczy...

Witam Państwa! Oferuję usługi między innymi w zakresie: * szpachlowanie * malowanie * prace wyburzeniowe * sufity...

Praca dla monterów wod-kan, c.o., wentylacji – Belgia – od zaraz

Prywatne
  |  numer: 76999
Ogłoszenie zakończone

Firma specjalizująca się w montażu ogrzewania, wentylacji i urządzeń sanitarnych zatrudni do stałej współpracy:

MONTERÓW

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

- montaż systemów HVAC

- prace związane z hydrauliką (woda, kanalizacja), montażem rur sanitarnych oraz C.O.

- montaż wentylacji

Wymagania:

- doświadczenie ww. pracach

- 30 dni odprowadzonych składek zdrowotnych do ZUS-u, KRUS-u, przed wyjazdem na budowę eksportową – A1

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- solidne wynagrodzenie

- zakwaterowanie i przejazdy na terenie Belgii zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

- Narzędzia pracy oraz odzież ochronną

- 13 wypłatę

- dodatek za prowadzenie auta służbowego

Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 798-056-274 o treści "MONTER" - oddzwonimy.

Czekamy na Twoje CV: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

www.pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.