Zakład Stolarski w Roźwienicy poszukuje osoby na stanowisko lakiernik....

Cena: 4500

Poszukuje osoby kierującej pracownikami ze znajomością dokumentacji technicznej, murarza/ cieśli / zbrojarzy...

Poszukujemy pracowników budowlanych do budowy domów Praca dla murarzy i pomocnik murarza na miejscu bez delegacji

Praca na produkcji od zaraz okolice Rotterdamu -BEZ WIEKÓWKI

Prywatne
Dodano: 27.08.2021 o 08:30
  |  numer: 109173
Cena:
50000
Izabela

Częstochowa

73x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

Szukasz zatrudnienia w Holandii od zaraz? Pracuj na stanowisku Pracownik produkcji.

Strat pracy: 30.08.2021 ilość miejsc ograniczona !!!

Pracodawca oferuje:

- System pracy 3-zmianowy

- extra płatne nadgodziny

- wypłaty w systemie tygodniowym, zaliczki

- dostęp do aplikacji dla pracowników 24/7

- dobre warunki finansowe

Liczymy na Ciebie jeśli:

- masz motywację do pracy

- posiadasz własne zakwaterowanie

- potrafisz pracować w grupie

Nie wymagamy doświadczenia !

Opis stanowiska:

Praca na produkcji z możliwością różnych stanowisk takich jak:

sortownie owoców i warzyw ( kontrola jakości produktów, oklejanie, pakowanie )

- szklarnie, kwiaty, produkcja bukietów

Izabela + 48 731 901 913 @ job2@gmail.com
Oliwia + 48 570 901 913
Kamila + 48 570 901 033
Dominika + 48 570 901 033
Martin + 48 577 901 944

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa, certyfikat KRAZ 18450

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.