Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w Jarosławiu mieszczące się przy ulicy...

Cena: 700 PLN

Dom piętrowy w bardzo dobrej i spokojnej dzielnicy Jarosławia. Posiada 5...

Cena: 395000 zł

zatrudnimy szwaczki do prostego szycia , umowa o pracę , praca w jarosławiu

Praca na produkcji w Holandii! Wyjeżdżający we wrześniu EXTRA BONUS!

Firmowe
  |  numer: 75118
Ogłoszenie zakończone

Agencja pośrednictwa pracy Axidus Sp. z o.o. (certyfikat nr 12631) dla swojego holenderskiego klienta prowadzi rekrutację pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji

Opis stanowiska:
Pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców i warzyw zgodnie z zamówieniami. Praca do 60 godzin tygodniowo. Umowa zawierana jest na trzy miesiące z możliwością przedłużenia, a nawet stałej współpracy.

Wyjazd możliwy również w parach i grupach znajomych – zapewniamy wspólne zakwaterowanie.

Miejsce pracy: okolice Rotterdamu – Holandia Południowa

Stawka do 10,50 euro/h podstawa, plus dodatki zmianowe, nadgodziny i weekendy (płatne +25% i +50%)

Oferujemy:

– przewidywane tygodniowe zarobki na rękę do około 350 euro
– BONUS 300 euro po przepracowaniu 12 tygodni
– pierwszą pensję po dwóch tygodniach pracy
– możliwość szybkiego wyjazdu
– legalne i stabilne zatrudnienie
– stałą opiekę polskich konsultantów i koordynatorów
– ubezpieczenie, dojazd do pracy oraz zakwaterowanie (w większości mieszkań bezpłatny Internet)
– organizujemy transport do Holandii

Wymagamy:
– elastyczności i motywacji do pracy
– dyspozycyjności w wyznaczonym terminie

Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego

Nie wymagamy doświadczenia

Jak się zgłosić?
Prosimy o aplikowanie na maila rzeszow@axidus.pl

Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego:

17 850 80 70
17 859 35 10
512 997 550

Odpowiadamy na wszelkie pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00

Agencja Zatrudnienia (12631)

Prosimy o zawarcie w wysłanej aplikacji (lub CV) zgody o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji do pracy za granicą w Holandii prowadzoną przez firmę Axidus Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”
Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez agencję Axidus Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji”
Zgody prosimy dodać na końcu aplikacji.
Dodatkowo informujemy, iż:
• Administratorem danych osobowych jest Agencja Pracy Axidus Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie.
• Dane osobowe zawarte w aplikacji przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.
• Dane będą udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
• Dane będą przechowywanie przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku nie podjęcia pracy.
• W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, dane będą przechowywane przez okres 5 miesięcy.
• Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co spowoduje zaprzestania przetwarzania danych w celach rekrutacyjnych.
• Przysługuje Państwu prawo do dostępu do treści swoich danych, do ich poprawiania lub usunięcia, a także prawo do przenoszenia danych.
• Podanie danych obowiązkowych wynikających z przepisów Kodeksu Pracy jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.
• Podstawą przetwarzania danych osobowych jest art.6 ust.1 RODO tj. zgoda oraz realizacja prawnie usprawiedliwionych interesów administratora danych.

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.