Zakład Stolarski w Roźwienicy poszukuje osoby na stanowisko lakiernik....

Cena: 4500

Poszukuje osoby kierującej pracownikami ze znajomością dokumentacji technicznej, murarza/ cieśli / zbrojarzy...

Poszukujemy pracowników budowlanych do budowy domów Praca dla murarzy i pomocnik murarza na miejscu bez delegacji

Praca w Holandii na szklarni z papryką + EXTRA bonusy

Firmowe
Dodano: 20.09.2021 o 08:37
  |  numer: 107547
Klaver

Częstochowa

57x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

Pracownik szklarni – Holandia

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!

Obecnie poszukujemy osób do pracy jako:

PRACOWNIK szklarni z papryką - praca w okolicach Steenbergen/Ternauzen/Westland

Zakres obowiązków:

- zbiór papryki

Wymagania:

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

- mile widziane prawo jazdy ( możliwość korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych !!)

Co oferujemy:

-możliwość dłuższej współpracy

-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie

-opiekę polskojęzycznego koordynatora

- atrakcyjna stawka godzinowa

- extra płatne nadgodziny oraz extra bonusy na pracę ponad normę

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: +48 570 901 414 / +48 570 901 033  lub wyślij SMS z dopiskiem „SZKLARNIA” - oddzwonimy do Ciebie.

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.