Poszukuje osób do rozbiórki samochodów . Praca w godzinach 8 -16 . Mile widziane - zaangażowanie, chęć do...

Skup samochodów osobowych sprawnych, uszkodzonych, do kasacji, do 6000 zł....

Cena: 6000

Sprzedam piękny dom do zamieszkania na Widnej Górze.

Cena: 540 000 zł do negocjacji

Praca w Niemczech. Rozładunek i załadunek ciężarówek

Firmowe
Dodano: 28.05.2021 o 10:07
  |  numer: 106867

Częstochowa

  Napisz wiadomość

Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego.

Oferujemy:

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

·         stała opieka polskiego koordynatora

·         pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

·         ubezpieczenie zdrowotne

·         terminowo wypłacane wynagrodzenie

·         dobre warunki pracy, miła atmosfera

·         zapewnione zakwaterowanie

·         cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków:

·         rozładunek i załadunek ciężarówek

Wymagania:

·         motywacja do pracy

·         gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

·         odpowiedzialność, dokładność

·         dobra kondycja fizyczna

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
Rozładunek - oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:

Marta  tel. +48 570 901 913 mail:praca@klaverteam.com

Iza tel. +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com

Kamila tel. +48 570 901 944 mail:work@klaverteam.com

Magda tel. +48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.