Witam, oferuję usługi remontowo budowlane oraz wykończeniowe takie jak: -...

Cena: do negocjacji

Hotel Zajazd Polonez Zatrudni osobę na stanowisko pokojówka

Docieplanie celulozą wdmuchiwanie wełny i naprawa izolacji poddaszy.

Cena: 2

Pracownik Produkcji bez doświadczenia!

Firmowe
  |  numer: 72857
Ogłoszenie zakończone

Pracownik produkcji/Operator maszyn

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych oraz zapewnienie ciągłości ich pracy

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany, w systemie pracy ciągłej
  • Chęci do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawę + premie)
  • pracę w zgranym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.