Zakład Stolarski w Roźwienicy poszukuje osoby na stanowisko lakiernik....

Cena: 4500

Poszukuje osoby kierującej pracownikami ze znajomością dokumentacji technicznej, murarza/ cieśli / zbrojarzy...

Poszukujemy pracowników budowlanych do budowy domów Praca dla murarzy i pomocnik murarza na miejscu bez delegacji

Pracownik budowlano-remontowy

Firmowe
  |  numer: 107865
Ogłoszenie zakończone

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Jarosław

Region: delegacja Polska

Zadania:

§ prace ciesielsko-zbrojarskie, ogólnobudowlane,

§ prace z wykorzystaniem urządzeń transportu bliskiego,

Wymagania:

§ brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m,

§ znajomość rysunku technicznego,

§ mile widziane doświadczenie,

§ sumienność i odpowiedzialność,

§ dodatkowym atutem będą uprawnienia UDT na obsługę specjalistycznych maszyn i urządzeń np. wózek jezdniowy z koszem, z wysięgnikiem itp.

Oferujemy:

§ zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę,

§ terminowe wypłaty wynagrodzeń (podstawa, nadgodziny, delegacje, bonusy świąteczne),

§ pełne wyposażenie w środki ochrony osobistej, transport, zakwaterowanie, posiłki profilaktyczne przez cały rok,

§ ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny,

§ szkolenia podnoszące kwalifikacje i umożliwiające nabycie różnych uprawnień

Kontakt telefoniczny pod numerem +48 16 623 26 18.

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.