Układanie kostki brukowej Parkingi Tarasy Podjazdy Chodniki Schody z kostki brukowej Palisady Izolacje fundamentów,

Sprzedam piękny dom do zamieszkania na Widnej Górze.

Cena: 540 000 zł do negocjacji

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik budowlano-remontowy Miejsce pracy: Jarosław Region:...

Pracownik (k/m) magazynu z wyposażeniem łazienek - również dla studentów

Firmowe
  |  numer: 107528
Ogłoszenie zakończone

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik (k/m) magazynu z wyposażeniem łazienek - bez znajomości języka

Miejsce pracy: Herzlake lub Emsbüren (Niemcy)

Liczba wakatów: 3

Zakres obowiązków:

● Pakowanie towaru (wyposażenie łazienek np. kabiny prysznicowe)
● Przygotowanie do transportu
● Pomoc przy załadunku i rozładunku towaru

Wymagania:

● Zdolność do szybkiego przystosowywania się
● Wytrzymałość fizyczna
● NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO
● Prawo jazdy kat. B
● Własny samochód mile widziany
● Mile widziane osoby posiadające status osoby uczącej się – możliwe zatrudnienie na warunkach studenckich (dowiedz się więcej!)

Oferujemy:

● Umowę na warunkach niemieckich
● Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności administracyjnych (meldunek, konto w banku itp.)
● Zatrudnienie na okres 2-3 miesięcy z możliwością przedłużenia
● Pracę na jedną zmianę od godz. 6:00 do 15:00 lub od godz. 12:00 do 20:00 w zależności od lokalizacji
● Wynagrodzenie od 11 € brutto/h
● Komfortowe zakwaterowanie w cenie ok. 61 €/tydzień
● Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.