Świadczę usługi w zakresie malowania i szpachlowania. Fachowe podejście do wykonywanej pracy. Satysfakcja z...

Poszukujemy Specjaliste d/s logistyki

Przyjmę do pracy Murarzy, Pracowników ogólnobudowlanych. Umowa o prace,...

Cena: 3500 zł

Pracownik produkcji - Pakowacz (Holandia)

Firmowe
  |  numer: 66598
Ogłoszenie zakończone

!!!TYLKO TERAZ!!! Zacznij z nami pracę i zgarnij darmowy abonament Vodafone, który pozwoli Ci na darmowe rozmowy, pisanie SMSów i Internet 3GB wewnątrz Unii Europejskiej! Pamiętaj, aby zapytać naszego Rekrutera o warunki promocji!

Oferta, którą czytasz dotyczy pakowania mięsa i ogólnych prac produkcyjnych dla holenderskiej firmy zajmującej się obróbką mięsa. Praca jest bardzo czysta i przyjemna jako, że wymieniony zakład dostaje gotowy produkt. Prócz dobrego wynagrodzenia do bardzo dużych plusów tej oferty z pewnością należy bliskość do stolicy Holandii – Amsterdamu. Dzięki temu każdą wolną chwilę będziesz mógł poświęcić na zwiedzanie tego pięknego miasta. Ale to jeszcze nie wszystko! Każdy z pracowników raz w tygodniu dostaje 5 dużych paczek mięsa w prezencie od firmy.

Chcesz wyjechać ze swoją drugą połówką lub ze znajomymi? Dla nas to nie problem! Zorganizujemy dla was transport i zakwaterowanie tak, aby Was nie rozdzielać.

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia

Opis stanowiska:

- pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych zgodnie z instrukcjami liderów zespołu

- przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

- dbałość o sprawny przebieg procesu produkcji

- wszystkie inne prace pomocnicze

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego albo holenderskiego

- chęć i motywacja do pracy

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Holandii

- zakwaterowanie: 87 euro/tydzień

- ubezpieczenie: 76,24 euro/miesiąc

- umowę o pracę tymczasową

- zakład pracy w okolicy Amsterdamu

- możliwe wyjazdy dla grup

- bonus w postaci 5 paczek mięsa tygodniowo

Prosimy wysyłać CV na adres: pracuj@ottopraca.eu

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.