DZIEŃ DOBRY Oferujemy pracę dla cieśli szalunkowych, zbrojarzy, murarzy i...

Cena: do negocjacji

Zakład Stolarski w Roźwienicy poszukuje osoby na stanowisko lakiernik....

Cena: 4500

Poszukuje osoby kierującej pracownikami ze znajomością dokumentacji technicznej, murarza/ cieśli / zbrojarzy...

Produkcja, monterka, prace techniczne, budowlane | Mill, Holandia

Firmowe
Dodano: 20.09.2021 o 14:50
  |  numer: 105764
Cena:
do uzg.
Rekruter

Mill

+31x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

PRODUKCJA, MONTERKA, PRACE TECHNICZNE, BUDOWLANE | MILL

[Fulltime]

Szukamy obecnie pracowników produkcyjnych, monterów, osób ze zmyslem technicznym oraz z doswiadczeniem w pracach budowlanych,a takze osób z checiami do nauki i przyuczenia!

Wyslij nam swoje CV na adres: algemeen@uitzendtud.nl lub zadzwon na numer: +31689922455

Opis funkcji:

Rozne prace w zaleznosci od zakladu

Zadania:

• Prace produkcyjne

• Prace techniczne

• Prace budowlane

Oczekujemy:

• checi do pracy

• elastycznosc

• komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego lub niderlandzkiego

• mile widziane prawo jazdy

Gdzie bedziesz pracowal?

Bedziesz pracowac dla naszych klientow w rejonie Mill.

Oferujemy:

• stala praca na dluzszy okres czasu

• cotygodniowe wyplaty

• zapewnimy zakwaterowanie w pokojach 1-2 osobowych z szybkim internetem

• transport do i z pracy oraz ubezpieczenie

• pomoc polskiego koordynatora

Szukasz czegos innego? Odwiedz nasza strone z innymi ofertami pracy!

www.totuwdienst.nl

O nas:

Tot Uw Dienst wychodzi z zalozenia, ze wspólpraca jest najwazniejsza.

Gwarancja powodzenia jest jedynie silna wiez pomiedzy pracodawca, pracownikami tymczasowymi oraz nami, czyli agencja pracy tymczasowej. Cieszymy sie, gdy nasze posrednictwo przyczynia sie do sukcesu zarówno firm i instytucji, jak i naszych pracowników tymczasowych.

To jest naszym celem!

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.