Specjalne

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie 59,2o m2

Cena: 165 000 zł

Witam Nasza Firma zajmuje się produkcją mebli, schodów i innych wyrobów z...

Cena: 1000

Szukam pracy w transporcie, kraj lub UE, posiadam C+E, kod 95, badania, kurs na przewóz rzeczy, ADR + cysterny,...

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

 »  »  » 

Proponujemy szeroką gamę olei MOTUL do aut osobowych i dostawczych

Firmowe
  |  numer: 54694
Ogłoszenie zakończone
Proponujemy szeroką gamę olei MOTUL do aut osobowych i dostawczych

Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę wysokiej jakości olei marki Motul.

Oleje Motul spełniają rygorystyczne normy jakości takich marek jak: VW, Mercedes, BMW, Ford  itp.

Firma Motul sięga swoimi korzeniami roku 1853, do firmy, która początkowo zajmowała się handlem tłuszczem wielorybim używanym w latarniach. 

Początkowo należała do Rockefeller Group i była częścią Standard Oil Company. Od 1919 istnieje jako Swan Finch Company. W roku 1932 rodzina Zaugg, która była dystrybutorem Swan Finch Company, kupiła tą firmę ale zachowała markę Motul. Cała produkcja została przeniesiona do Francji, a marka Motul została odnowiona jako marka francuska. Koncentrując się na poprawieniu jakości i skuteczności środków smarnych, Motul dramatycznie odmienił przemysł olejowy, wprowadzając jako pierwszy najnowocześniejsze technologie, kształtując w ten sposób historię środków smarnych do samochodów.

 

1953 - pierwszy na świecie wielosezonowy olej silnikowy MOTUL CENTURY

1966 - pierwszy na świecie półsyntetyczny olej silnikowy MOTUL 2100

1971 - pierwszy na świecie 100% syntetyczny olej silnikowy.

 

Motul kontynuuje tę tradycję do dnia dzisiejszego produkując najwyższej jakości środki smarne wprowadzając swoje technologiczne innowacje do prawdziwych produktów dla motoryzacji. Oleje Motul do silników benzynowych, turbodoładowanych, z katalizatorami, oleje przekładniowe, płyny hamulcowe, produkty do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych - wszystkie te produkty znajdują się w ofercie Motul`a. Jest także firmą, której nieobce są problemy ekologii. Firma koncentruje swoje wysiłki by oferować produkty czystsze, przyjazne dla środowiska.

Dziś siedziba firmy Motul znajduje się w Paryżu, a jej produkty obecne są na wszystkich rynkach na świecie, także w Polsce.

 

Podobne ogłoszenia
  • Proponujemy Państwu profesjonalne i bezpłatne doradztwo przy zakupie " pojazdu na kredyt" Wpłata własna już od 0%, oprocentowanie od 3,99%, okres kredytowania nawet 120 miesiąc, minimum formalności, błyskawiczna decyzja i wypłata kredytu.

    Dodano: 02.08.2017 o 08:48
    Cena: bezpłatne
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl