Specjalne

Sprzedam pięknie położoną, przestronną działkę rolno-budowlaną o...

Cena: 10 tys/ar budowlany

Mieszkanie nowe, umeblowane/wykończone/winda w doskonalej lokalizacji blisko...

Cena: 289000

Zadania: ● organizowanie i koordynacja sprzedaży w sklepie internetowym, ● zarządzanie stroną internetową...

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Przedłużanie oraz zagęszczanie włosów.

Prywatne
  |  numer: 76296
Ogłoszenie zakończone

Serdecznie zapraszam Panie z Jarosławia i okolic na zabiegi zagęszczania oraz przedłużania włosów. Usługę wykonuje mobilne w domu klientki. Szkolenie z zakresu świadczonych usług odbyłam w Krakowskiej Klinice Włosów Beauty For You. Oferowane przeze mnie metody to: metoda mikroringowa oraz kanapkowa.

Przedłużanie oraz zagęszczanie włosów jest przeznaczone dla wszystkich kobiet, które chcą poprawić wygląd swoich włosów bez stosowania inwazyjnych zabiegów. Zabiegi są bezpieczne dla naturalnych włosów - obciążenie jest mniejsze niż codzienne szczotkowanie czy mycie. Najważniejsza jest odpowiednia pielęgnacja oraz regularna korekta. W zależności od zastosowanej metody korekty należy dokonać od 4 tygodni do 4 miesięcy po zabiegu. Korekta polega na przełożeniu, podciągnięciu łączeń. Wraz ze wzrostem włosa łączenie oddala się od skóry głowy. Nie można zapominać również o tym, że codziennie tracimy ok. 100 włosów, więc po kilku tygodniach łączenie może trzymać się na zbyt małej ilości włosów powodując dyskomfort oraz grożąc ich wyrwaniem.

METODA MIKRORINGOWA

Polega na doczepieniu pasma włosów przy pomocy aluminiowych obrączek, którymi zaciska się doczepiane pasma. Do zabiegu używam mikroringów z silikonem. Jest to specjalnie wykończenie wewnątrz mikroringu, które zapobiega zsuwaniu się pasemka tworząc mocne łączenie nawet gdy włosy klientki mają słabą strukturę, są kruche i delikatne. Podczas zabiegu włosy nie są poddawane działaniu temperatury oraz środków chemicznych. Czas noszenia to 2-4 miesiące. Po tym czasie pasemka można zdjąć rozginając obrączki i założyć ponownie przy użyciu nowych mikroringów.

METODA KANAPKOWA

Metoda polega na doczepianiu pasm włosów umieszczonych na silikonowej taśmie. Łączenia są płaskie, wygodne oraz elastyczne. Dopasowują się do kształtu głowy. Jest to jedna z najszybszych metod przedłużania, gdyż włosy można doczepić już w 40 min. Dzięki doczepianiu kilkucentymetrowych taśm uzyskuje się bardzo naturalny efekt nawet w przypadku włosów rzadkich czy cienkich. Włosy ściągane są specjalnym preparatem a czas noszenia to 5-9 tygodni. Po ściągnięciu taśmy można założyć ponownie.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub przez stronę na fb: https://www.facebook.com/whosmagalie/ 

Przedłużanie oraz zagęszczanie włosów.
Przedłużanie oraz zagęszczanie włosów.
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl