WOLNY TERMIN W SIERPNIU ! Wynajmę Ford Transit Custom 2.0 TDCI LONG 9...

Cena: od 180

Witam Oferuje usługę piaskowania' elementów stalowych,części oraz podzespołów samochodowych ,elementów...

Para szuka domu do wynajecia w Jaroslawiu lub bliskiej okolicy Minimum 3...

Cena: 1

Rekrutujemy na stanowisko Ekspert Kredytowo _ Leasingowy. Umowa o pracę!

Firmowe
  |  numer: 66810
Ogłoszenie zakończone

Zatrudnimy na um. o pracę:

Eksperta Finansowy

Zasil nasz zespół jako Ekspert w Placówce w Jarosławiu

ZADANIA NA STANOWISKU:

- bezpośrednia obsługa klienta

- aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych

- zapewnienie najwyższej jakości obsługi

- sprzedaż usług oferowanych przez firmę

- realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

WYMAGAMY:

- mile widziane doświadczenie w branży finansowej

- prawo jazdy kat. B

- samodzielności i inicjatywy w działaniu

- praktycznej umiejętności obsługi komputera

- wiek poniżej 30 r. ż.

OFERUJEMY:

- umowę o pracę

- atrakcyjny system wynagradzania: podstawa + premia

- możliwość czynnego udziału w rozwoju firmy

- przyjazną atmosferę w przyjaznym, dynamicznym i zgranym zespole

- zapewniamy szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy

- możliwość awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: centrala@aktywum.pl W temacie maila proszę o podanie: Eksper Kredytowo - Leasingowy JAROSŁAW

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182,

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.