Sprzedam pięknie położoną, przestrzenną działkę rolno budowlaną o...

Cena: 10 tys/ar budowlany

Wysiłek się opłaca.

Do sprzedania dom w miejscowości Wietlin k. Jarosławia o powierzchni ok...

Cena: 250000

Rzeźnik - praca w Holandii

Firmowe
Dodano: 29.05.2018 o 12:27
  |  numer: 72562
Katarzyna

Częstochowa

57x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

RZEŹNIK - doświadczenie w pracy na nożu - wykrawanie

Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako rzeźnik - wykrawanie
- chęci i gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- znajomość języka nie jest wymagana!

Opis stanowiska:
- praca przy wykrawaniu mięsa

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie i dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie - możliwość długotrwałej współpracy,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij sms z adresem mailowym z dopiskiem "rzeżnik", a wyślemy Ci szczegóły oferty!

W razie pytań prosimy o kontakt: 510 356 189

KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Częstochowa
tel: +48 570 901 913

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.