Poszukuje murarza/ cieśli / zbrojarzy pomocnik mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej, Praca...

Witam, Zajmujemy się wykończeniem wnętrz domów jednorodzinnych oraz stanów deweloperskich : - płytki w tym...

Sprzedam piękny dom do zamieszkania na Widnej Górze.

Cena: 540 000 zł do negocjacji

Slusarz monter Rur j. niemiecki, od 13-15

Prywatne
Dodano: 13.06.2021 o 16:59
  |  numer: 104136
Ogłoszenie zakończone

Nasza firma niemiecka KRONOS GmbH, jeden z 30 kronosow,

 - bezposrednio u nas, - na umowie niemieckiej. - pelne ubezpieczenie, socjalne itp - umowa na czas nieokreslony - obsługa w języku polskim, - brak zeit konta, --Biuro w Mülheim an der Ruhr, DE, 9-17 PN-PT. Handy/Komorka +49 179 42 19 146, +48 698 196 742 adres e-mail: p.les@kronos-montage.deSlusarz monter Rur j.niemiecki, od 13-15 € netto++++Köln, Frankfurt, Brunsbuttel

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie elementów do rurociągów, prefabrykacja
  • wyginanie odcinków rur, demontaż, montaże Kołnierzy-flanszy,
  • niemiecki minimum od A1/A2 bis fliessend (angielski nie)
  • osoby z doświadczeniem zawodowym: rafinerie, zaklady chemiczne, przemysłowe,
  • praca stała,
  • 180 do 240 godzin,
  • mile widziane SCC/VCA, kolnierze, flange, znajomość rysunku izometrycznego,
  • ++mozliwe++ tez: praca na wysokosci i w maskach!

Rozne lokalizacje w Niemczech, tylko

Wymagania:

- najlepiej - wyjazd najlepiej w ciągu kilku dni, - transport do ustalenia - CV aktualne! - mile widziane SCC/VCA, kolnierze, badania lekarskie, - konkretne osoby
Kontakt po przeslaniu dokumentow! w tytule wiadomosci: Nazwisko, zawod, data start? adres e-mail: p.les@kronos-montage.de

Oferujemy:

- od 13-15 € netto na reke, na czysto, zalezy od kwalifikacji, - bezposrednio zatrudnienie w naszej firmie! firma niemiecka, - brak zeit konta - urlop elastyczny dla kazdego - Zaliczki 1000 euro po 2 tygodniach pracy - wyplata do 20 dnia nastepnego miesiac na konto walutowe. - Mieszkanie opłacone przez naszą firmę! - nocleg od 1 do 25 KM - pokoje 1 lub 2 osobowe - kuchnia, lazienka, wifi,
Gewerba czy inna dzialalnosc gospodarcza odpada

Kraj: Niemcy

poziom trudnosci ++

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.