Poszukuje osób do rozbiórki samochodów . Praca w godzinach 8 -16 . Mile widziane - zaangażowanie, chęć do...

Skup samochodów osobowych sprawnych, uszkodzonych, do kasacji, do 6000 zł....

Cena: 6000

Sprzedam piękny dom do zamieszkania na Widnej Górze.

Cena: 540 000 zł do negocjacji

Sortownik paczek Praca w Niemczech, SUPER OFERTA

Firmowe
Dodano: 02.06.2021 o 16:39
  |  numer: 107043
Magda

Niemcy

57x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

Szukasz pracy za granicą?  Już nie musisz!

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Dodatkowe informacje:

·         niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,

·         praca w systemie trzy zmianowym,

·         możliwość pracy  na stałe,

·         zakwaterowanie w prywatnych pensjonatach nie dalej niż 15 km od miejsca pracy

·         miejsce pracy: Nohra (Erfurt), Gera, Halle

·         możliwość pobrania zaliczki

·         praca od zaraz

Wymagania:

·         gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

·         odpowiedzialność, dokładność

·         zaangażowanie w powierzone obowiązki

·         chęć i motywacja do pracy samochód na wyjazd

Zakres obowiązków:

·         sortowanie paczek

·         praca w magazynach DHL i DPD

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944,
zadzwoń napisz sms o treści ,,sortowanie paczek ” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.