Specjalne

DZIEŃ DOBRY Oferujemy pracę dla cieśli szalunkowych, zbrojarzy, murarzy i...

Cena: do negocjacji

Karczowanie drzew Jasło, Tarnów, Brzesko tel. specjalizujemy się w wycince...

Cena: 3

Zakład Stolarski w Roźwienicy poszukuje osoby na stanowisko lakiernik....

Cena: 4500
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Sprzedam Fotelik Avionaut Pixel 2020 gwarancja - jak nowy

Prywatne
  |  numer: 109023
Ogłoszenie zakończone

Sprzedam genialny fotelik Avionaut Pixel z 2020 roku. Bardzo rzadko używany, gdyż mało jeździliśmy, ale za każdym razem spisywał się w 100%.
Fotelik jest jak nowy. Wygląda idealnie (i jest na prawdę piękny!). Obejmuje go jeszcze gwarancja, oraz program ewentualnej wymiany powypadkowej u producenta. Przy zakupie poinformowano nas, że firma Avionaut zapewnia wymianę na nowy w razie udokumentowanej stłuczki/kolizji/wypadku.

Pixel jest najlżejszym fotelikiem na rynku. Waży jedynie 2,5 kg. Zapewnia dziecku (nawet wcześniakowi) idealną pozycję fizjologiczną za sprawą specyficznych wkładek. W zestawie są dwie - dzielone wkładki pod pupę, wyjmowalne wkładki boczne, wkładka pod główkę. Dziecko leży idealnie na każdym etapie rośnięcia. Nie mieliśmy najmniejszych zastrzeżeń.
Dodatkowo w zestawie jest daszek przeciwsłoneczny. Możliwość wpięcia go na stelaż wózka (z tym, że należy dokupić odpowiednie adaptery).

Więcej o foteliku: nie tylko najlżejszy i zapewniający świetną pozycję Maluszkowi, ale i naprawdę bezpieczny. Dostał cztery gwiazdki w testach ADAC, oraz spełnia (a nawet przewyższa) normy i-Size.
Jeden z najbardziej uniwersalnych jeśli chodzi o dopasowanie do samochodu. Możliwość wpięcia na bazę isofix lub zamontowania pasami samochodowymi.

Kolor: Beige Melange. Wygląda naprawdę zjawiskowo! Tapicerka zdejmowalna.
Przedział wagowy: 0-13kg.
U nas sprawdził się idealnie nawet dla Maluszka ważącego tyle co fotelik, czyli 2,5kg.

Uwielbiamy ten fotelik. Rozstajemy się z nim z ciężkim sercem. Gdyby w rodzinie był noworodek/niemowlak na pewno nie pokusilibyśmy się na sprzedaż. Niech to będzie najlepszą recenzją tej łupiny.
Polecam! Nie żałuję ani złotówki wydanej na niego.

Odbiór osobisty w Jarosławiu lub wysyłka.

Podobne ogłoszenia
  • Sprzedam butelkę medela calma 150ml. Jak nowa!

    Dodano: 21.09.2021 o 21:05
    Cena: 20 zł
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl