Specjalne

Hotel Zajazd Polonez Zatrudni osobę na stanowisko pokojówka

Docieplanie celulozą wdmuchiwanie wełny i naprawa izolacji poddaszy.

Cena: 2

Ekspresowe dorabianie kluczy - domowe i samochodowe (również motocykle i motorowery). Kodowanie kluczy...

Sprzedawca na Stacji Paliw Lotos w Skołoszowie

Prywatne
Dodano: 26.07.2018 o 09:26
  |  numer: 65304
Cena:
2300
Paweł

Skołoszów

51x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

Sprzedawca stacji paliw Lotos w Skołoszowie

Miejsce pracy: Skołoszów, ul. Przemyska 10 a

Wymiar etatu: pełny wymiar godzin

Zakres obowiązków:

•  obsługa Klientów zgodnie ze standardami

• aktywna sprzedaż towarów

• dbałość o estetykę, porządek i higienę na stacji

Wymagania:

• uczciwość i odpowiedzialność

• pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań

• łatwości w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

• pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika

• pakiet profesjonalnych szkoleń

• grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb;  tryb zmianowy

• dodatkowe benefity dla pracowników: systemy premiowe, pakiet medyczny; dodatkowe świadczenia socjalne; szkolenia, możliwość rozwoju i awansu zawodowego;

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.