Poszukujemy studentów oraz osób pełnoletnich do pracy przy inwentaryzacji. Wymagania: - Odpowiedzialność -...

Zapraszamy serdecznie Państwa ze swoimi starymi laptopami do naszego sklepu...

Cena: od 250 zł

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Mokra o pow. 10 ar. Działka...

Cena: 4500 zł ar

Starszy Kelner

Firmowe
  |  numer: 54949
Ogłoszenie zakończone

HOTEL SKALNY SPA BIESZCZADY

w Polańczyku

w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: POLAŃCZYK

(Region: Podkarpackie, Gmina Solina)

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa Gości w oparciu o ustalone standardy
  • Obsługa konferencji i bankietów
  • Nadzorowanie i organizowanie  pracy podległego personelu

Wymagania:

  • Zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca komunikację dla potrzeb zawodowych mile widziane
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Orientacja na klienta i umiejętność budowania właściwych relacji z klientami
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • Mile widziane – doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • rynkowe wynagrodzenie dostosowane do specyfiki zajmowanego stanowiska
  • szanse rozwoju związane z dynamicznym rozwojem firmy
  • pracę w młodym zespole
  • możliwość uzyskiwania premii motywacyjnych

Aplikacje (CV) wraz ze zdjęciem można składać osobiście w Hotelu

(38-610 Polańczyk, ul. Zdrojowa 11) lub na adres mailowy: kontakt@skalnyspa.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.