Poszukujemy studentów oraz osób pełnoletnich do pracy przy inwentaryzacji. Wymagania: - Odpowiedzialność -...

Zapraszamy serdecznie Państwa ze swoimi starymi laptopami do naszego sklepu...

Cena: od 250 zł

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Mokra o pow. 10 ar. Działka...

Cena: 4500 zł ar

Szwaczka/Szwacz

Firmowe
Dodano: 14.11.2016 o 11:38
  |  numer: 50659

Jarosław

  Napisz wiadomość

Manpower jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

SZWACZKA / SZWACZ

Nr. ref. SZW/MCI/61

Miejsce pracy : Jarosław

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyny do szycia
  •  realizacja zmianowego planu produkcyjnego na powierzonym stanowisku pracy poprzez uszycie określonych ilości poszyć samochodowych w wymaganym standardzie jakościowym
  • spełnienie standardów w zakresie BHP oraz Housekeepingu

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • dążenie do doskonalenia wykonywanej pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • praca w międzynarodowej Firmie
  • bardzo dobre warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o rozbudowane systemy premiowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą (w temacie proszę wpisać nr ref.) na adres e-mail: tarnow.konarskiego@manpower.pl.

CV bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane!

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.