Jaśminowy Dwór - Rokietnica zatrudni pracownika na stanowisko Kelner/Kelnerka Zakres obowiązków: - obsługa...

Restauracja Jaśminowy Dwór zatrudni pracowników na stanowisko Kucharz Pomoc Kuchenna Prosimy o wysyłanie CV na...

Salon Meblowy MOSS jako jeden z wiodących sprzedawców mebli w Polsce, poszukuje do swojego oddziału w Jarosławiu...

Technolog

Prywatne
  |  numer: 72524
Ogłoszenie zakończone

Firma ELEKTROMET poszukuje osoby na stanowisko: TECHNOLOG.

Miejsce pracy: Jarosław

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • wiedza z zakresu materiałoznawstwa metali,
  • znajomość procesów produkcyjnych w zakresie obróbki metali,
  • umiejętność analizy rysunku technicznego,
  • zaangażowanie w codzienne obowiązki.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i nadzorowanie zapotrzebowania materiałowego,
  • tworzenie dokumentacji technologicznej,
  • pomoc w nadzorze nad wykonywaniem zleceń produkcyjnych pod względem terminowości, ilości i jakości.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony),
  • w okresie próbnym wynagrodzenie brutto od 2 500,00 zł., po pomyślnym przejściu okresu próbnego wynagrodzenie dobrane indywidualnie do kompetencji i doświadczenia,
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00,
  • pakiet socjalny np. świadczenia z okazji świąt, paczki mikołajkowe dla dzieci,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach.

Wymagane dokumenty:

·        CV

Termin składania ofert: 27.06.2018 r.

Osoby zainteresowane  zapraszamy do
przesłania aplikacji na adres e-mail:pieniazek@elektromet-jaroslaw.pl

lub składania osobiście w dziale kadr firmy: ul. Morawska 3, 37-500 Jarosław

Kontakt telefoniczny: 16 621 58 21, wew. 37

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Zakłady Metalowe ELEKTROMET, Spółdzielnia Pracy dla potrzeb obecnego, jak
i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie  ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu, poprawiania i usunięcia. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych są Zakłady Metalowe ELEKTROMET, Spółdzielnia Pracy ".

Uwaga!

Informuję się, iż:

1.      Administratorem Pani/Pana danych osobowych są Zakłady Metalowe ELEKTROMET, Spółdzielnia Pracy, ul. Morawska 3, 37-500 Jarosław, tel. (16) 621 58 21.

2.      Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb rekrutacji.

3.      Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

4.      Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesyłać na adres e-mail: pieniazek@elektromet-jaroslaw.pl  lub pocztą na adres: Zakłady Metalowe ELEKTROMET, Spółdzielnia Pracy, ul. Morawska 3,
37-500 Jarosław.

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.
Wyróżnione firmy