Witam do sprzedania wersalka oraz dwa fotele w bardzo dobrym stanie Po...

Cena: 300 zł

Okazja jakiej nie było. Salon sukien ślubnych Ona i On. Adres Jarosław ul. Słowackiego 17a, 1piętro obok Zus-u....

General Motors Semi-Synthetic Olej Opel 10W-40 5 Litrowy Pólsyntetyczny olej...

Cena: 49,99

Tłumacz językowy - praca zdalna

Prywatne
Dodano: 26.09.2017 o 11:15
  |  numer: 61265

Krosno

13x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego - praca zdalna

Wymagania:

- biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami

- doskonała znajomość języka polskiego

- obsługa komputera (MS Office)

- wykształcenie wyższe

- gotowość do pracy zdalnej

- doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy - mile widziane

Zakres obowiązków:

- bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,

- korekta językowa gotowych tekstów,

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia

- umowa o pracę

- możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.