Specjalne

Sprzedam działkę o powierzchni 25 ar położoną w Radawie w cichej okolicy...

Cena: 4100 za ar

Okazja ! Super cena ! sprzedam tanio atrakcyjną działkę rolno - budowlaną...

Cena: 80000

Zapraszamy od 20 stycznia do siedziby Firmy Inter Auto na Castrol days...

Cena: promocja
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

 »  »  » 

Trampolina 312cm / 10FT Quatro Plus

Prywatne
  |  numer: 51322
Ogłoszenie zakończone

Prezentowana trampolina, model Quatro Plus posiada konstrukcję ze stali hartowanej przez co jest bardzo wytrzymała oraz odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne, tj. korozja itp. Dlatego też materiał zachowuje swoje właściwości nawet gdy trampolina nie jest chowana przez kilka lat. Materiał jest pierwszej jakości, słupy utrzymujące siatkę pokrywane są gąbką - PCV.  Wykonana jest z grubej i solidnej konstrukcji, podwójnie wzmacnianej u podstawy, stabilnie przymocowane słupki na których zamocowana jest siatka, gruby kołnierz który okrywa mocne, stalowe ocynkowane sprężyny.

DANE TECHNICZNEŚrednica trampoliny – 310 cmWysokość trampoliny – około 75 cmWysokość siatki ochronnej – 185 cmDopuszczalne obciążenie osoby ćwiczącej – 140 kgWaga trampoliny – ok. 50 kgIlość nóżek (szerokie) w formie litery U - 4 szt Trampolina wykonana jest w zgodzie z wszelkimi normami bezpieczeństwa. Posiada atest TUV oraz GS.W SKŁAD KOMPLETU WCHODZI- stelaż trampoliny- mata
- siatka ochronna

MIŁEGO SKAKANIA

Zapraszam do wypróbowania w miejscowości Mirocin/k.PrzeworskaPamiętajmy kupując Trampolinę najważniejsze jest Bezpieczeństwo naszych dzieci !!!

Podobne ogłoszenia
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl