Specjalne

Dom piętrowy w bardzo dobrej i spokojnej dzielnicy Jarosławia. Posiada 5...

Cena: 395000 zł

zatrudnimy szwaczki do prostego szycia , umowa o pracę , praca w jarosławiu

Poszukujemy mechanika maszyn produkcyjnych do firmy z branży tworzyw sztucznych z siedzibą w Rożniatowie....

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Wczasy odchudzające Farma Zdrowia

Prywatne
  |  numer: 72934
Ogłoszenie zakończone

Hotel Bacówka Radawa & SPA oferuje nowy produkt który zawiera pakiety odchudzające Farme Zdrowia!

Zacznij dbać o sylwetkę na lato już teraz! 
Zapraszamy na wczasy odchudzające!

Profilaktyka zdrowia

Na co dzień bardzo rzadko potrafimy znaleźć czas na to, by zatrzymać się i pomyśleć chwilę o sobie. Bardzo często odczuwamy kłopoty zdrowotne związane ze
stylem życia, towarzyszącym nam stresem i złym odżywaniem. Tymczasem to właśnie wsłuchanie się w nasz organizm,
zrozumienie jego potrzeb i zmiana złych nawyków może okazać się najlepszą receptą.

Mamy dla Państwa pakiety:

Pakiet odchudzający- ukierunkowana jest na bezpieczną utratę masy ciała z zachowaniem zdrowych nawyków żywieniowych. Pozwala utrzymać właściwe tempo przemiany materii i uniknąć typowego dla innych diet osłabienia czy efektu jojo.

Pakiet oczyszczający- Warzywa i owoce to nieskończone i przede wszystkim niezastąpione żródło ogromnej ilości minerałów i witamin. Wyjątkowa dieta składająca się z 5 posiłków dziennie zapewni przemyślane i bezpieczne oczyszczanie wraz z niezbędnym odżywieniem całego organizmu. Jest to prawdziwy dar dla ciała uwieńczony wyjątkowymi zabiegami i rytuałami kosmetycznymi.Pakiet Stress: Stres jest przyczyną wielu ciężkich schorzeń, dlatego bardzo cenna jest umiejętność radzenia sobie z nim. Wiedzę jak niwelować skutki stresu, jak odbudować swój organizm i psychikę oraz zrelaksować duszę zdobędą Państwo podczas pobytu w ramach tego pakietu.


Pakiet Detox- W dzisiejszych czasach wraz z pokarmem do organizmu dostarczamy substancje szkodliwe które wyniszczają nas od środka. Warto więc regularnie prowadzić DETOX całego organizmu, by go oczyścic i zregenerować. Specjalistycznie opracowana ekskluzywna dieta w pełni uwolni organizm od zgromadzonych toksyn i złogów. Dodatkowe zabiegi w tym rytuały zielarskie spotęgują efekt i zapewnią Państwu maksymalny DETOX sięgający każdej komórki ciała.

Pakiet FIR KIDS- Wyjątkowa oferta dedykowana dzieciom. Pakiet oferuje specjalną dietę, która nauczy twoje dziecko prawidłowego sposobu odżywiania, zachęci do utrzymania zdrowych nawyków żywieniowych i pokaże, że zdrowe jedzenie może być smaczne! Warto zadbać o swoje dzieci już od najmłodszych lat, gdyż zdrowe odżywianie to klucz do zdrowego, dorosłego życia.

Wczasy odchudzające Farma Zdrowia
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl