Specjalne

Zapraszamy od 20 stycznia do siedziby Firmy Inter Auto na Castrol days...

Cena: promocja

Montaż i Ustawianie Anten SAT- RTV Jarosław i okolice ( Radymno, Jarosław, Pruchnik, Sieniawa) Profesjonalna...

Witamy mieszkańców Jarosławia, powiatu i województwa i zapraszamy...

Cena: do negocjacji
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

 »  »  » 

Wentylator mieszający PSL z klipsem i podstawką (2w1) 15W, fi 20cm

Firmowe
  |  numer: 52685
Ogłoszenie zakończone

WENTYLATOR 2W1 KLIPS + PODSTAWKA

  • można go przypiąć do biurka blatu czy parapetu

  • łopatki wentylatora zabezpieczone są siatką

  • cichy, bardzo wydajny, mocno wieje dając wspaniałą ulgę i orzeźwienie podczas upałów

  • wyposażony w przełącznik 0, możliwość obrotu o 360 stopni

Doskonały wentylator 2 w 1 - z klipsem oraz podstawką. Niezbędny w każdym domu i biurze. Ze względu na swój specjalny klips, można go przypiąć do biurka blatu czy parapetu, a dzięki podstawce, postawić na biurku, szafce, podłodze itp. Szeroka podstawka zapewnia wiatraczkowi stabilność i komfort użytkowania. To dwie funkcje w jednej - zarówno jako klasyczny wentylator z podstawką, jak i z praktycznym klipsem, który można przypiąć niemal wszędzie!

Łopatki wentylatora zabezpieczone są siatką, dzięki czemu używanie wentylatora jest bezpieczne - nie musisz się obawiać, że przez przypadek zrobisz sobie krzywdę. Dodatkowo, pod łopatkami znajduje się specjana śruba do regulowania/blokowania obrotu wentylatora.

Wiatrak jest cichy, bardzo wydajny, mocno wieje dając wspaniałą ulgę i orzeźwienie podczas upałów. Nie wymaga żadnych narzędzi do montażu - wystarczy przypiąć klips do podstawki lub bezpośrednio do blatu/parapetu itp.


Wentylator wyposażony jest w przełącznik w pozycji 0, dzięki któremu nie musisz odpinać kabla od gniazdka, gdy chcesz go wyłączyć. Wiatrak posiada regulację nachylenia - można go ustawić go pod odpowiednim kątem i dostosować nawiew do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, można go obrócić dookoła aż 360 stopni - ustaw wiatrak na odpowiedniej dla siebie pozycji i dokręć śrubę pod siatką, aby wiatrak był stabilny!urki  do szczytu każdego narożnika i przywiązując ich końce do wsporników na ziemi, płotu itp.

Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl