Specjalne

Układanie kostki brukowej Parkingi Tarasy Podjazdy Chodniki Schody z kostki brukowej Palisady Izolacje fundamentów,

Sprzedam piękny dom do zamieszkania na Widnej Górze.

Cena: 540 000 zł do negocjacji

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik budowlano-remontowy Miejsce pracy: Jarosław Region:...

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Wioska Wakacyjna w Radawie

Prywatne
Dodano: 05.07.2021 o 11:58
  |  numer: 106994
Cena:
208000
Szklane Tarasy

Radawa

  Napisz wiadomość

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA SZKLANE TARASY!

Wioska Wakacyjna w Radawie to kompleks 55 nieruchomości gruntowych przeznaczonych pod domki wypoczynkowe. Na każdą z działek został przygotowany projekt domu wypoczynkowego obejmujący dokumentację projektową wraz ze zgłoszeniem pracbudowlanych.

Domek TIPI o pow. ok.35m2 – skierowany do osób lubiących nowoczesne i niestandardowerozwiązania oraz marzących o eleganckiej sypialni na antresoli

Cena domku w stanie surowym zamkniętym 208 000 zł (brutto w tym VAT 23%) +koszt zakupu działki.Działki o pow. 2,87 ar do 4,24 ar w cenach 54 000 zł - 77 000 zł brutto (w tym VAT23%).

Droga dojazdowa do działek będzie utwardzona na zasadzie służebności, natomiast wpóźniejszym czasie zostanie ona przejęta przez Gminę.

STANDARD WYKOŃCZENIA DOMKU W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM

Konstrukcja budynku:1. Wykonanie płyty fundamentowej2. Konstrukcja szkieletowa z drewna suszonego C- 243. Ściany budynku pokryte płytą OSB4. Dach – pokrycie blachą na rąbek wraz z obróbkami, montaż orynnowania5. Strop- pokryty płytą OSB zamontowaną na legarach6. Ocieplenie ścian wewnątrz – paraizolacja + wełna mineralna 20cmWykończenie zewnętrzne:1. Elewacja – deska elewacyjna drewniana wraz z malowaniem impregnatem2. Okna – antracyt, PCV, 2-szybowe z mikrowentylacją3.

Drzwi wejściowe – PCV, okleina drewniana lub antracyt4. Odbojówka wokół domu, obrzeże systemoweInstalacje:1. Kanalizacja sanitarna pozioma - przygotowane wyjście z budynku2. Szambo3. Elektryczna – skrzynka wewnętrzna : zabezpieczenie policznikowe, przyłącz prądowypolicznikowy, skrzynka z prądem w granicy działki (realizacja przez PGE)4.

Woda: sieć wodociągowa (realizowana przez Gminę), przyłącz wraz z miejscem na montażlicznika w budynku

Zagospodarowanie1. Teren wyrównany, zasiana trawa

Atuty Wakacyjnej Wioski:• Lokalizacja w miejscowości z ogromnym turystycznym potencjałem – Radawa tomalownicza miejscowość na Podkarpaciu, której atrakcyjność w ostatnich latach stale rośnie,• Znana i lubiana przez mieszkańców regionu zachwyca warunkami przyrodniczymi:wysokim poziomem zdrowotnego jodu w powietrzu, pięknymi lasami oraz dziewiczą naturą,• Liczne ścieżki rowerowe oraz piesze znajdujące się w pobliżu Wakacyjnej Wioski,• Nowoczesny design domków,• Przygotowana dokumentacja projektowa oraz zgłoszenie robót budowlanych• Dobry dojazd dzięki autostradzie A4 biegnącej w pobliżu najważniejszych miejscowości:Wrocławia, Katowic, Opola, Krakowa, Rzeszowa, aż do granicy z Ukrainą,• Rozwijający się region – w 2022 roku oddany do użytkowania zostanie łącznik Rzeszów-Lublin, który stanowić będzie fragment międzynarodowej trasy Via Carpatia,• Efektem docelowym całej inwestycji będzie stworzenie atrakcyjnego kompleksuwczasowego zlokalizowanego na Podkarpaciu.

Na terenie Wakacyjnej Wioski, opróczdomków, znajdzie się ponadto strefa z kawiarnią oraz sklepem, które stanowić będziedodatkowy atut ośrodka.

• Pierwsza taka inwestycja realizowana na terenie południowo-wschodniej Polski.

Kontakt: 534 311 111 / 534 111 400

Podobne ogłoszenia
Napisz wiadomość
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl