Specjalne

Witam Oferuje usługę piaskowania' elementów stalowych,części oraz podzespołów samochodowych ,elementów...

Para szuka domu do wynajecia w Jaroslawiu lub bliskiej okolicy Minimum 3...

Cena: 1

Do sprzedania sprawdzony i ekonomiczny samochód z silnikiem diesla 1.4 HDI o...

Cena: 10900 zł do negocjacji
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

 »  »  » 

Włoskie wspaniałości / wycieczka objazdowa

Firmowe
  |  numer: 72210
Ogłoszenie zakończone

Termin: 30.06.2018 - 07.07.2018

Wyjazd z Rzeszowa

Śniadania i obiadokolacje

Program:

1 dzień 

wyjazd z dworca autobusowego PKS w Rzeszowie (ul. Grottgera) - stanowisko „M” o godz. 5.00. Przejazd do Włoch przez terytorium Polski, Czech, Austrii. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg. 

2 dzień 

śniadanie. Przejazd do Bolonii - zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym. Bazylika Św. Petroniusza, piazza Ravegnata ze słynnymi wieżami. Przejazd do hotelu w okolicach Montecatini Terme. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. 

3 dzień 

śniadanie. Przejazd do Sieny (UNESCO) - zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym. Kościół św. Dominika z relikwiami Św. Katarzyny sieneńskiej, Piazza dell Campo na którym rozgrywane jest słynne sieneńskie Palio, Katedra. Przejazd do San Giminiano (UNESCO) - miasteczka zwanego średniowiecznym Manhatanem z powodu zachowanych licznych wież obronnych. Możliwość zakupu doskonałego wina z którego słynie miasto – Vernaccia, czas wolny - spacer po mieście. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. 

4 dzień 

śniadanie. Przejazd na plażę w okolice Viareggio - czas wolny. Powrót do hotelu. Przejazd w okolice Lukki do Fattorii dell Poggio słynącej z doskonałych win, oliwy i lokalnych przysmaków. Kolacja regionalna z muzyką, degustacja i możliwość zakupu produktów regionalnych. Powrót do hotelu. Nocleg. 

5 dzień 

śniadanie. Pakowanie bagaży. Przejazd do La Spezia. Przejazd pociągiem na zwiedzanie Cinque Terre (UNESCO) – najpiękniejszego parku narodowego we Włoszech. Rejs statkiem wzdłuż wybrzeża (Monterosso – Manarola). Panorama Vernazza – najpiękniejszej miejscowości. Przejazd pociągiem do Levanto. Przejazd autokarem do hotelu, obiadokolacja, nocleg. 

6 dzień 

śniadanie. Przejazd do Mediolanu. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym. Wyjazd windą na dach Katedry skąd rozciąga się wspaniała panorama miasta. Spacer do zamku Castello Sforzesco, słynna opera La Scala, Galleria Vittorio Emanuele. Przejazd do Sirmione - najpiękniejszego miasteczka położonego nad Jeziorem Garda. Spacer po starówce. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg. 

7 dzień

śniadanie. Przejazd (z przerwami w punktach widokowych) przez Alpy do Sankt Moritz w Szwajcarii. Fakultatywnie: (zgłoszenia należy dokonać w biurze przy zapisie na wycieczkę!) przejazd kolejką panoramiczną (ok. 2,5 godz.) Bernina Express z Tirano do Sankt Moritz w Szwajcarii. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd nocny przez terytorium Szwajcarii, Austrii. 

8 dzień

przejazd przez Czechy. Planowany przyjazd do Rzeszowa w godzinach popołudniowych. 

Świadczenia zawarte w cenie:

- przejazd komfortowym autokarem,

- opieka pilota – przewodnika,

- 6 noclegów w hotelach **/*** (pokoje 2,3 os. z łazienkami),

- wyżywienie: 6 śniadań, 6 obiadokolacji,

- ubezpieczenie: NNW (15.000 zł), KL z włączeniem chorób przewlekłych (10.000 euro) i bagaż (1.000 zł) SIGNAL IDUNA. 

Uwaga:

Koszt dodatkowy stanowią (obowiązkowa płatność na miejscu): bilety wstępu, lokalni przewodnicy, przejazd komunikacją miejską, dopłata do kolacji regionalnej oraz inne obligatoryjne opłaty: ok. 80 EUR/os. Napoje do obiadokolacji uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Koszt dodatkowy (fakultatywnie) - stanowi również przejazd kolejką Bernina Express - ok. 40 EUR/os. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Cena nie zawiera obligatoryjnej opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.

Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl