Specjalne

SPRZEDAM DOM LUB ZAMIENIĘ NA MIESZKANIE 3 POKOJOWE W JAROSŁAWIU (1 lub...

Cena: 420 000 do negocjacji

DZIEŃ DOBRY Oferujemy pracę dla cieśli szalunkowych, zbrojarzy, murarzy i...

Cena: do negocjacji

Rekuperacja: - to nowoczesna i energooszczędna forma wentylacji mechanicznej, - zawsze świeże i czyste powietrze...

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Wycieczka objazdowa po Chorwacji

Prywatne
Dodano: 25.11.2021 o 14:44
  |  numer: 110726
Cena:
1579

Jarosław

  Napisz wiadomość

Wycieczka objazdowa po Chorwacji

Miejsce pobytu: Chorwacja

Miejscowości: PLITWICKIE JEZIORA • ŠIBENIK • WODOSPADY KRKA • TROGIR • RIWIERA MAKARSKA • DUBROWNIK • RIWIERA MAKARSKA • MEDJUGORIE • MOSTAR • RIWIERA MAKARSKA • SPLIT

Termin: 29.04.2022 do 05.05.2022

Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

Cena: 1579,00 PLN za 5 dni/os

Ramowy plan zwiedzania:

1 DZIEŃ

Wyjazd z Bielska-Białej, przejazd przez Słowację, Węgry w kierunku Chorwacji.

2 DZIEŃ

Plitwickie Jeziora - Sibenik

w godzinach rannych przyjazd do miejscowości Plitwice, zwiedzanie Parku Narodowego "Plitwickie Jeziora", w którym podziwiać można jeziora krasowe połączone licznymi wodospadami. Następnie przejazd w okolice Sibenika*. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

3 DZIEŃ

Šibenik - Wodospady Krka - Trogir - Riwiera Makarska

po śniadaniu zwiedzanie Sibenika, w programie m.in. Katedra Św. Jakuba i Plac Republiki. Następnie wycieczka do Parku Narodowego "Wodospady Krka", słynącego z ukształtowanego przez rzekę Krka kanionu oraz urokliwych wodospadów. Przejazd do Trogiru, zwiedzanie średniowiecznego miasta-muzeum na wolnym powietrzu, spacer urokliwymi uliczkami do rynku z Ratuszem i Katedrą Św. Wawrzyńca. Dojazd na Riwierę Makarską. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

4 DZIEŃ

Riwiera Makarska - Dubrownik - Riwiera Makarska

po śniadaniu przejazd do Dubrownika - miasta nazywanego "Perłą Adriatyku", wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem, w programie m.in. Brama Pile, mury miejskie z zespołem fortyfikacji, Klasztor Franciszkanów, Katedra, Pałac Rektorów, spacer słynną ulicą Stradun. Powrót na Riwierę Makarską. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

5 DZIEŃ

Riwiera Makarska - Medjugorie - Mostar - Riwiera Makarska

po śniadaniu wyjazd do Medjugorje - miejsca kultu religijnego Bośni i Hercegowiny, zwiedzanie, w programie m.in. Sanktuarium, Kościół Parafialny Św. Jakuba, wejście na Górę Objawień. Następnie przejazd do Mostaru - jednego z najpiękniejszych miast Bośni i Hercegowiny położonego w dolinie rzeki Neretwa. Zwiedzanie, w programie m.in. stary Kamienny Most z XVI w. - symbol miasta, spacer po starówce charakteryzującej się specyficzną architekturą orientalną. Powrót na Riwierę Makarską. Alternatywnie - możliwość całodziennego wypoczynku. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

6 DZIEŃ

Riwiera Makarska - Split

po śniadaniu wypoczynek nad morzem. Następnie przejazd do Splitu, zwiedzanie, w programie m.in. spacer po starówce, Pałac Dioklecjana - jedna z najwspanialszych zachowanych do dziś budowli rzymskich, Katedra Św. Dujama. W późnych godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Słowenię, Austrię, Czechy w kierunku kraju.

7 DZIEŃ

Bielsko-Biała

kontynuacja jazdy do Polski.

* możliwość zakwaterowania w hotelu na Riwierze Makarskiej.

ŚWIADCZENIA

-Transport, komfortowy autokar (klimatyzacja, video, barek, WC) w przypadku małej ilości osób transport realizowany klimatyzowanym busem (brak WC, barku oraz video)

-Zakwaterowanie: 4 noclegi w hotelach ** - *** lub pensjonatach (pokoje 2, 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym)

-Wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiadokolacje (napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo)

-Ubezpieczenie KL + NW + bagaż, nie obejmuje CP

-Opieka pilota

-Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy (naliczane przy zakładaniu rezerwacji).

Zapraszamy:

Biuro Turystyczne Wagabunda w Jarosławiu 

Jarosław dworzec PKP/PKS

tel: (16) 621 12 77

Podobne ogłoszenia
  • Wycieczka objazdowa: Egipt - Potęga Południa Termin: 28.04.2022 - 05.05.2022 (7 nocy) Wylot: Warszawa Cena za os. 2366 PLN Opis: Dzień 1 Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Wylot...

    Dodano: 25.11.2021 o 14:44
    Cena: 2366
Napisz wiadomość
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl