Montaż płyt kartonowo-gipsowych,Podwieszanie sufitów,Montaż drzwi,Montaż...

Cena: do uzgodnienia

Zatrudnię kierowcę z uprawnieniami C+E na wywrotkę (ciągnik siodłowy + naczepa). Praca w trybie mieszanym -...

Zastępca Kierownika Zakładu (branża drzewna)

Firmowe
Dodano: 05.07.2018 o 09:37
  |  numer: 73687
Stanisław

Wietlin Trzeci

66x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

S&W Verpackung Polska Sp. z o.o.

zatrudni

Zasępca Kierownika Zakładu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzorowanie prawidłowego przebiegu procesu produkcji, odpowiedzialność za efektywność, terminowość i jakość,
  • Organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu,
  • Motywowanie i rozliczanie podległych pracowników,
  • Monitorowanie, rozliczanie oraz raportowanie wyników,
  • Optymalizacja procesu produkcji,
  • Współpraca z innymi działami firmy celem realizacji założonych celów,
  • Przestrzeganie przepisów i zasad BHP.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie średnie,
  • Mile widziane doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży drzewnej,
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu zespołem pracowników,
  • Umiejętność delegowania zadań i ich rozliczania,
  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office (w szczególności MS Excel),
  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz odpowiedzialność za wyniki,
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • Komunikatywność, zaangażowanie i umiejętność znajdowania rozwiązań,

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę na samodzielnym stanowisku.
  • Możliwość zdobywania nowego doświadczenia.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: sborzynski@s-wverpackung.pl lub złożyć osobiście w siedzibie firmy.

Prosimy o dopisanie nast. klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

W związku z wejściem w życie przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, S&W Verpackung Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Wietlinie Trzecim 42, 37-543 Laszki, spełniając swój ustawowy obowiązek, umożliwia Państwu zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych przez S&W Verpackung Polska Sp. z o.o. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać http://www.s-wverpackung.pl/wp-content/uploads/2018/05/rodo.pdf. Jednocześnie informujemy, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu, sprostowania, jak również ograniczenia przetwarzania danych osobowych. W celu realizacji powyższych uprawnień prosimy o kontakt na adres rodo@s-wverpackung.pl

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.