Sprzedam pięknie położoną, przestrzenną działkę rolno budowlaną o...

Cena: 10 tys/ar budowlany

Do sprzedania dom w miejscowości Wietlin k. Jarosławia o powierzchni ok...

Cena: 250000

Obiekt składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze jest lokal...

Cena: 290000

Zatrudnimy MONTERÓW RUSZTOWAŃ – praca w Niemczech

Prywatne
Dodano: 14.06.2018 o 20:30
  |  numer: 73073
Cena:
1
Julia

oborniki

  Napisz wiadomość

Kim jesteśmy?

Firma świadcząca usługi w zakresie montażu rusztowań na terenie Niemiec poszukuje do swojego zespołu:

MONTERÓW RUSZTOWAŃ

Miejsce pracy:  Hamburg

Jakie zadania na Ciebie czekają?

·         Montaż rusztowań portowych i wiszących – praca w stoczniach

·         Współpraca z Brygadami

Czego oczekujemy od Ciebie?

·         Znajomości rusztowań systemowych

·         Książeczki Montera Rusztowań

Co My Ci damy?

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca

·         Nadgodziny płatne 50%

·         Zorganizowane i opłacone mieszkania łącznie z mediami

·         ZUS opłacony od realnych zarobków

·         Urlop 30 dni, opłacony do SOK-BAU, Kindergeld

·         Narzędzia oraz odzież roboczą i ochronną

·         Suchy prowiant wydawany raz w tygodniu

·         Zjazdy do domu średnio co 4 tygodnie

Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV na e-mail: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani lub zadzwonić 798 056 274 (Justyna).

Numer wpisu do rejestru 13471

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.