Nawiąże stałą współprace na transport: Śląsk - podkarpacie. Auto dostawcze wymiary 220x220x450 ladownosc 2t....

Ekspresowe dorabianie kluczy - domowe i samochodowe (również motocykle i motorowery). Kodowanie kluczy...

Z uwagi na rozwój i otwieranie kolejnych lokalizacji poszukujemy trenerów do naszych studiów treningu EMS Diamond...

kwalifikowany Pracownik Ochrony w Jarosławiu

Firmowe
  |  numer: 92341
Ogłoszenie zakończone

Firma z branży usług ochrony, ogólnopolski lider w swojej profesji zatrudni osoby na stanowisko:

Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej. Miejsce pracy: JAROSŁAW - Obiekt państwowy.

Zadania:
patrolowanie ruchu osobowo – towarowego
patrolowanie terenu zewnętrznego

Wymagania:
·   wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony,

·   dostęp do informacji niejawnej o klauzuli " poufne" ,

·   niekaralność,
·   dyspozycyjność,
·   punktualność,
·   sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.
·   Pewność siebie

Oferujemy:
·   zatrudnienie na umowę o pracę,
·   praca w systemie 8,12-godzinnym 5/5 dni w tygodniu lub 24-godzinnym 7/7 dni w tygodniu,
·   pracę w zgranym zespole współpracowników,
·   możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
·   stabilność zatrudnienia,
·   terminowe wypłaty
·   wdrożenie stanowiskowe i wsparcie przełożonego.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00 pod nr tel. 510 014 113 , 510 011 714, po godzinie 16.00 prosimy   o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90 – 368), przy ul. Sienkiewicza 85/87.

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.