Nowo powstał zakład krawiecki zatrudni szwaczki stebnówka , owerlok ,umowa o pracę , praca w Jarosławiu

Działka budowlana w Szówsku

Cena: 57000

Sprzedam nowe 55 m wykończone/umeblowane mieszkanie z garażem - piwnica -...

Cena: 295000

opiekun / opiekunka osoby starszej Polska / Gdynia

Firmowe
  |  numer: 77411
Ogłoszenie zakończone

Pracuj z MEDIPE przy opiece osób starszych w Polsce.

Miejscowość: Gdynia

Forma opieki: godzinowa

Podopieczna ma 88 lat, jest osobą leżącą i nie oddycha samodzielnie.
Do Pani przychodzi lekarz i pielęgniarka oraz rehabilitant.
Seniorka potrzebuje wsparcia Opiekunki przez 2-3 godziny rano, do pomocy w czynnościach pielęgnacyjnych.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz pomoc w codziennych czynnościach.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz dyspozycyjność w ustalonych z Rodzą godzinach.

Zainteresowało Cię to zlecenie?
Chcesz poznać inne oferty pracy w Polsce? Skontaktuj się z nami!
Tel.: 71 750 78 24, 600 020 309, 600 020 334
Mail: biuro@medipe.com

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.