Specjalne

Sprzedam piękny dom do zamieszkania na Widnej Górze.

Cena: 540 000 zł do negocjacji

Witam poszukuje do pracy brukarza i ogarniętego pomocnika praca w Rzeszowie...

Cena: 15-25

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik budowlano-remontowy Miejsce pracy: Jarosław Region:...

Asystent/ka działu handlowego z językiem angielskim

Firmowe
  |  numer: 99199
Ogłoszenie zakończone

Firma Agrimpex z siedzibą w Jarosławiu poszukuje osoby na stanowisko: asystent/ka działu handlowego z językiem angielskim

Zakres obowiązków:

• obsługa klientów zagranicznych w procesie sprzedaży oraz w nowoczesnym kanale dystrybucji - sieci handlowe

• wystawianie dokumentów sprzedażowych / magazynowych

• przygotowywanie raportów sprzedażowych w sieciach handlowych

• sporządzanie dokumentacji handlowej: ofert, zamówień

• prowadzenie korespondencji z klientami firmy

Nasze oczekiwania:

• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• doświadczenie sprzedażowe i w obsłudze klienta

• umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne

• wykształcenie minimum średnie

• znajomość obsługi pakietu MS Office

• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• umowę o pracę

• różnorodność wykonywanych zadań

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i branży

• możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji na adres: kariera@agrimpex.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. z siedzibą przy ul Zwierzynieckiej 2a, 37-500 Jarosław (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. Szczegóły na temat przetwarzania Państwa danych rekrutacyjnych znajdują się na naszej stronie.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami.

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.