Specjalne

Mamy do zaoferowania Państwu wysokiej jakości drewno opałowe (buk, grab, dąb,...

Cena: 300

Mamy do zaoferowania Państwu wysokiej jakości drewno opałowe cięte łupane....

Cena: 230

Wynajmę plac w Surochowie, adres: Surochów 36a,37-500 Jarosław. Osoby...

Cena: do negocjacji
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

DUBIECKO - kompleks działek rolnych z możliwością zabudowy 24 ary

Firmowe
  |  numer: 122647
Ogłoszenie zakończone

DUBIECKO/ w pobliżu ulicy Śliwnickiej

W ofercie sprzedaży są trzy działki rolne z możliwością przeznaczenia pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub rekreacyjną, położone w pobliżu ulicy Śliwnickiej.

W sąsiedztwie lasy, wzgórza, łąki i piękne widoki na Pogórze Dynowskie. Miejsce dla ludzi ceniących spokój, ciszę, z dala od zgiełku miasta.

Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową ( ulicą Śliwnicką ) a następnie  ok 160 m droga gruntową.  

Obok sprzedawanej nieruchomości są działki rolne a w odległości ok 90-120 m działki zabudowane domami mieszkalnymi.

Łączna powierzchnia działek : 24 ar , numery działek : 446/3, 446/5, 446/6

Wymiary (łącznie) : szerokość: ok 27 m długość: ok 90 m

                

Kształt : regularny-  prostokąt

Media:

prąd - na sąsiedniej działce w odległości ok 40 m , natomiast pozostałe media przy najbliższych zabudowaniach tj. ( woda w odległości ok 90 m , kanalizacja w odległości ok 140 m, gaz w odległości 160 m )

DUBIECKO - to jedna z najstarszych miejscowości regionu, o czym świadczy wczesnośredniowieczne grodzisko (IX-XI w.). Tu urodził się książę poetów Ignacy Krasicki. W sąsiedniej Nienadowej mieszkał i tworzył u swoich dziadków słynny polski komediopisarz Aleksander Fredro. 

Dawniej było to miasto, dziś urocza wioska, w której można ciekawie spędzić czas. 

Piękna dolina Sanu oraz widoki Pogórza Dynowskiego zachęcają do uprawiania rozmaitych form turystyki, a Zamek Dubiecko może pełnić rolę znakomitej bazy wypadowej dla wędrówek i wycieczek zorganizowanych. W bezpośredniej okolicy Zamku znajduje się Szlak Architektury Drewnianej, Muzeum Skamieniałości – Roberta Szybiaka, Kresowy Dom Sztuki, rezerwat przyrody Broduszurki oraz liczne szlaki turystyczne do pieszych wędrówek z przewodnikiem.

Najbliższe miasto to Dynów w odległości  ok 14 km w którym znajdziemy wszystkie obiekty użyteczności publicznej oraz liczne sklepy spożywcze, przemysłowe, budowlane i odzieżowe. Dubiecko połączone jest z Dynowem linią autobusową obsługiwaną przez PKS i busy. 

Na terenie gminy Dubiecko znajdziemy: szkołę podstawową, szkołę średnią, ośrodek zdrowia, pocztę, Urząd Gminy, banki , sklepy spożywcze, przemysłowe i budowlane a także posterunek Policji, jednostkę Straży Pożarnej.

Olbrzymim atutem sprzedawanej nieruchomości jest jej położenie pośród zielonych pól i w pobliżu lasu z pięknym widokiem na Pogórze Dynowskie oraz jej uzbrojenie i przygotowanie pod budowę.

Dubiecko to miejscowość w której powstały i wciąż powstają nowoczesne domy jednorodzinne.  Spokojna i bezpieczna okolica spowodowała, że  miejsce to w ostatnim czasie zyskało na atrakcyjności i stało się modnym kierunkiem dla mieszkańców pobliskich miejscowości. 

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości .

Edyta Gajdzik

tel. 538 399 959

e-mail: e.gajdzik@g-gk.com

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie   informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego.

Podobne ogłoszenia
 • Do sprzedania 7 działek znajdujących się na terenie gminy Dubiecko w powiecie przemyskim o łącznej powierzchni 1,08 ha. Powierzchnia działek to: 23 ar, 20 ar, 18 ar, 18 ar, 14 ar, 9 ar, 6 ar. Działki znajdują się w różnej odległości od siebie....

  Dodano: 28.09.2023 o 07:59
  Cena: 76000
 • Okazja, podkarpacie, gmina Dubiecko

  Dodano: 28.09.2023 o 07:57
  Cena: 81000
 • Do sprzedania działka rolna o powierzchni 20 ar znajdująca się na terenie gminy Dubiecko w powiecie przemyskim.

  Dodano: 11.09.2023 o 08:03
  Cena: 36000
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl