Wynajmę lokal biurowy w Jarosławiu,0,5km od centrum miasta. Lokal o...

Cena: 44

HENSFORT - wiodący producent energooszczędnych okien, którego marka obecna jest już w 17 krajach, w związku z...

Montaż anten naziemnych dvb-t, satelitarnych. Programowanie telewizorów i dekoderów. Wykonywanie instalacji antenowych

Dekarz- płaskie dachy-praca w Belgii- IEPER

Firmowe
Dodano: 24.01.2024 o 15:34
  |  numer: 129214
Cena:
1
Klaver

Częstochowa

57x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

Jeśli masz doświadczenie w zawodzie dekarz, znasz język angielski i chcesz wyjechać za granicę to mam dla Ciebie świetną propozycję.

Stanowisko: dekarz, dachy płaskie

Wymagania:

doświadczenie w budowie i renowacji dachów płaskich

- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

- brak przeciwskazań do pracy na wysokościach

- dobra kondycja fizyczna

- prawo jazdy i własny samochód

Zakres obowiązków:

- demontaż starych pokryć dachowych

- montaż nowych pokryć dachowych

Oferujemy:

- wypłaty co tydzień

- praca w renomowanej firmie

- po 6 tygodniach – zwrot kosztów za przejazd z Polski (150 €)

- czeki żywieniowe (5-8 €)

- zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Wiktoria + 48 731 901 913

Dominika +48 570 901 033

Daria +48 577 901 944

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa

Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.