Specjalne

Sprzedam piękny dom do zamieszkania na Widnej Górze.

Cena: 540 000 zł do negocjacji

Witam poszukuje do pracy brukarza i ogarniętego pomocnika praca w Rzeszowie...

Cena: 15-25

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik budowlano-remontowy Miejsce pracy: Jarosław Region:...

Hydraulik, instalator instalacji sanitarnych i grzewczych, pomocnik instalatora.

Firmowe
  |  numer: 106836
Ogłoszenie zakończone
  • Zajmujemy się montażem instalacji sanitarnych, grzewczych, gazowych, klimatyzacji oraz rekuperacji w domach jednorodzinnych ,obiektach przemysłowych oraz handlowych.
  • Pracujemy na terenie podkarpacia bez delegacji.
  • Poszukujemy ambitnej i kreatywnych pracowników na stanowisko:
  • Instalator - Monter instalacji sanitarnych
  • oraz pomocnik instalatora.
  • Oferowane przez nas stanowisko wymaga zaangażowania i wielozadaniowości.
  • W zamian zapewniamy doskonałe warunki do rozwoju zawodowego .
  • Zakres obowiązków w zależności od stanowiska:
  • montaż instalacji sanitarnych, grzewczych , gazowych ,klimatyzacyjnych oraz rekuperacji.
  • Dbałość o powierzony sprzęt oraz stanowisko pracy
  • Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe.
  • doświadczenie w wykonywaniu instalacji grzewczych i sanitarnych ( na stanowisku instalatora )
  • prawo jazdy kategori B {mile widziane] -
  • zaangażowanie , samodzielność . - komunikatywność , dokładność . -
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków.
  • dbałość o powierzony sprzęt .
  • umiejętność organizacji czasu pracy.
  • systematyczność, odpowiedzialność
  • Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pełne wsparcie i pakiet szkoleń początkowych
  • pracę w profesjonalnym zespole
  • szerokie możliwości rozwoju
  • Więcej informacji przez telefon lub email

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.