1)Kredyty Firmowe dla osób rozliczających się na: - książka przychodów i...

Cena: 1

Usługi remontowo budowlane. Oferuję: malowanie, szpachlowanie, izolacje fundamentów, żepłytki, łazienki i zabudowy...

Poszukuję osób monterów do budowy farm fotowoltaicznych we włoszech zatrudnienie na umowę o pracę wynagrodzenie od 8...

Mechanik maszyn produkcyjnych €15.40 + dodatki / Veenendaal

Firmowe
  |  numer: 129034
Ogłoszenie zakończone

Stawka: €15.40

Miejscowość: Veenendaal

Kontakt: Ola AB MN Holandia

Tel. 0048 786 056 210

E-mail: oozimek@abmnholandia.pl

Już dziś wyślij nam swoje CV z dopiskiem „Mechanik”

O firmie:

Będziesz pracować w firmie zajmującej się produkcją profili stalowych.

Praca zmianowa (05:45-14:45, 14:45-22:00)

Praca w normalnej temperaturze

Praca w czystym i uporządkowanym środowisku produkcyjnym, gdzie może być troszeczkę głośniej ze względu na maszyny produkcyjne (zapewniamy środki ochrony słuchu)

Zakres obowiązków:

Ustawianie, regulowanie i dostosowywanie urządzeń podających i tnących, pras i innych maszyn produkcyjnych

Konserwowanie i napraw zarówno mechanicznych, jak i elektrycznych części maszyn produkcyjnych, a czasami wykonywanie drobnych napraw instalacji elektrycznej w budynkach

Podejmowanie inicjatyw dotyczących usprawnień i kontroli procesów

Rozwiązywanie usterek oraz wdrażanie ulepszeń

Montaż nowych sprzętów/maszyn.

Czego oczekujemy:

Znajomości języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym

Doświadczenia jako mechanik – mile widziane

Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Prawo jazdy – mile widziane

Co oferujemy:

Bezpłatny transport do pracy (samochodem lub rowerem)

Cotygodniowe wypłaty

Ubezpieczenie zdrowotne w cenie €36.85 tygodniowo

Zakwaterowanie firmowe zgodne z certyfikatem SNF w cenie €119 tygodniowo (pokoje dwuosobowe)

Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego

Opiekę koordynatora

Dostęp do portalu pracowniczego (który zawiera Twoje umowy, dokumenty, paski wypłat, roczne zestawienia zarobków, itp.)

Praca w Holandii

Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19223.

Jesteśmy polskim oddziałem holenderskiej agencji pracy tymczasowej, która w Holandii funkcjonuje od 50 lat pod nazwą AB Midden Nederland.

Nie pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na pracę na terenie Holandii.

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.