Mam do wynajęcia przestronne 1 pokojowe mieszkanie na osiedlu Kombatantów w...

Cena: 600

Przeprowadzki dla klientów indywidualnych oraz firm każde zlecenie małe i duże

Międzynarodowy przewóz osób z adresu na adres Polska - Niemcy - Holandia - Belgia.

Murarz, Pomocnik z j. angielskim, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII

Firmowe
Dodano: 05.12.2022 o 15:19
  |  numer: 118791
Maciek

Bolesławiec

+48x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

Ready Construct
Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku Belgijskim.
W związku z naszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

• MURARZ, POMOCNIK Z J. ANGIELSKIM
• ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY PODWYKONAWCZE
(pracownicy z Ukrainy na A1 mile widziani)

Miejsce pracy: Belgia

Twoje zadania:

• Tworzenie elementów konstrukcyjnych budynków (fasad, murów, filarów, kominów, gzymsów, sklepień itp.) z klinkieru, ytonga, porothermu, silka...
• Przygotowanie fundamentów, ścian (nośnych, działowych), sufitów, łęków, kanałów wentylacyjnych…
• Przygotowywanie zapraw murarskich
• Czytanie rysunku technicznego
• Sporadycznie pomoc przy innych pracach ogólnobudowlanych

Od nas otrzymasz:

• Pracę na długi okres
• Bezpłatne mieszkanie
• Możliwość dostosowania umowy do rodzaju współpracy (Polska umowa o pracę / Działalność gospodarcza-A1)
• Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro (w zależności od posiadanych kwalifikacji)
• Stabilne godziny pracy

Więcej informacji pod numerem telefonu:
Biuro czynne od pon. do pt. w godziny 8:00-16:00

+48 730 699 100 – Maciej

CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Praca ReadyConstruct.eu

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.
  • Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy.

    Dodano: 25.11.2022 o 08:01
    Cena: 18000
  • Job offer for BRICKLAYERS! Find a job in Fyn, Denmark. ???????? ☝️2 years of similar experience, English language skills and own car is a must ✅Salary 19,37 €/h (netto) ✅The salary paid every 2 weeks.

    Dodano: 16.11.2022 o 18:54
  • Murarz Francja

    Dodano: 14.11.2022 o 07:44