Zakład Stolarski zatrudni osobę na stanowisko POMOCNIK STOLARZA Wymagane...

Cena: 4000

Zatrudnię Kierowcę/Dostawcę do pracy na pełny etat w restauracji azjatyckiej U Thanga w Jarosławiu. Zainteresowane...

Marka Hempets poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi...

Cena: 5000

ORDERPICKER 10,86 e brutto + dodatki - Den Haag

Prywatne
Dodano: 22.07.2022 o 08:47
  |  numer: 113837
AB MN Holandia

Rzeszów

17x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

ORDERPICKER / €10,86 BRUTTO + DODATKI / DEN HAAG

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ORDERPICKER

Miejsce pracy: Den Haag

Stawka godzinowa €10,86 brutto + dodatki

Czas trwania oferty: praca stała na długi okres

Zainteresowała Cię ta oferta?

Wyślij swoje aktualne CV na praca@abmnholandia.pl z dopiskiem „orderpicker-Den Haag” lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 17 740 30 91 lub 17 740 30 92

Opis oferty i główne obowiązki:

W firmie zajmującej się sprzedażą internetową szukamy kandydatów do pracy w magazynie. Do głównych obowiązków należy przede wszystkim zbieranie zamówień oraz praca w dziale wysyłkowym (kontrola zamówień, wprowadzanie i kontrola kodów pocztowych).

Oferujemy:

Stawkę godzinową €10,86 brutto + dodatki po godzinie 21:00

Bezpłatny transport do pracy

Cotygodniowe wypłaty

Ubezpieczenie zdrowotne w cenie €29,12 tygodniowo

Zakwaterowanie firmowe w cenie €95 tygodniowo

Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego

Wymagania:

Prawo jazdy

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Gotowość do pracy w godzinach wieczornych i nocnych

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.