Specjalne

Zatrudnię Kierowcę/Dostawcę do pracy na pełny etat w restauracji azjatyckiej U Thanga w Jarosławiu. Zainteresowane...

Marka Hempets poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi...

Cena: 5000

Sprzedam działki budowlane w Wiązownicy. W pobliżu Urząd Gminy, Poczta,...

Cena: Do negocjacji
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

 »  »  » 

Odśnieżanie dachów Przemyśl, Strzyżów, Jarosław

Prywatne
  |  numer: 111099
Ogłoszenie zakończone

Odśnieżanie dachów Przemyśl, Strzyżów, Jarosław tel. 661373345 Micmal firma zajmująca się profesjonalnym i bezpiecznym odśnieżaniem dachów na budynkach jedno i wielo rodzinnych, budynkach administracji, kościołach , halach i wszelkich wskazanych przez klienta. Jesteśmy na rynku już dziesięć lat to pozwala nam napisać że posiadamy doświadczenie do tego rodzaju zleceń. Uprawnienia alpinistyczne oraz nowoczesny sprzęt i zwyżka samochodowa pozwala nam na odśnieżanie w sposób bezpieczny . Nasza firma ma również ubezpieczenie chroniące naszego klienta i nas od wszelkiego rodzaju wypadków. W ofercie odśnieżania mamy :

 • zbijanie wiszących sopli

 • usuwanie nawisów śniegowych

 • odladzanie rynien

 • odladzanie spustów

 • odśnieżanie wszelkich dachów

  Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową www.malowaniedachow-mical.pl . Jesteśmy dostępni przez cały tydzień tzn. pon-pt 7 00 – 20 00 i niedz. 12 00 – 15 00 .

  Szanowny kliencie w okresie zimowym, kiedy dachy uginają się pod śniegiem, jest obowiązek nałożony na właściciela lub zarządce nieruchomości pod groźbą mandatu o zapewnienie bezpieczeństwa dla osób poruszających się w pobliżu nieruchomości.

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Podobne ogłoszenia
 • Oferujemy Państwu niezastąpione urządzenie do usuwania pokrywy śniegowej na dużych przestrzeniach. Odśnieżarki napędzane silnikiem benzynowym o mocy 11 km to obecnie jedne z najmocniejszych i najlepiej wyposażonych odśnieżarek napędzanych własnym...

  Dodano: 22.07.2022 o 14:41
  Cena: 7000
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl