Jesteśmy firmą specjalizującą się profesjonalnym praniem tapicerki meblowej i...

Cena: do ustalenia

Zatrudnimy opiekunki z językiem niemieckim od zaraz.

Cena: 10000

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie Jarosławiu na os. Armii Krajowej. Mieszkanie na...

Cena: 1200

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Księgowa/Księgowy

Firmowe
Firmy:
Dodano: 23.06.2022 o 10:45
  |  numer: 116917
Cena:
00
AOF

Przeworsk

73x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Przeworsk

Zakres obowiązków:

-Księgowanie i weryfikacja rozrachunków z kontrahentami i pracownikami

-Udział w kalkulacji i przygotowywaniu deklaracji podatkowych

-Samodzielne dekretowanie i księgowanie dokumentów

-Weryfikacja dokumentów  pod względem rachunkowym i podatkowym

-Kontakt z urzędami skarbowymi i innymi instytucjami publicznymi w zakresie prowadzonych rozliczeń

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe - kierunkowe

-Doświadczenie zdobyte w dziale księgowym

-Znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości oraz ich praktyczne zastosowanie

-Dobra znajomość pakietu MS Office

-Dobra organizacja pracy – presja czasu, dokładność i rzetelność

- Znajomość języka niemieckiego- mile widziana

-Umiejętność obsługi programu finansowo-księgowego

Oferujemy:

-Pracę w dynamicznie i prężnie rozwijającej się firmie

-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-Możliwość rozwoju zawodowego

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.