Zapraszamy do wzięcia udziału w Projekcie - Trampolina Kariery - Wybij się na...

Cena: 800zł

Przeprowadzki dla klientów indywidualnych oraz firm każde zlecenie małe i duże

Do wynajecia ładne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Armii Krajowej w...

Cena: 1200

Technik chłodnictwa – Belgia- praca w Belgii

Firmowe
Dodano: 16.11.2022 o 09:57
  |  numer: 120650
Klaver

Częstochowa

73x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

Jeśli jesteś osobą komunikatywną i otwartą na kontakt z ludźmi, posiadasz doświadczenie i bez problemu porozumiewasz się po angielsku – mamy dla Ciebie pracę!

Wymagania:

- certyfikat chłodniczy

- mile widziane co najmniej roczne doświadczenie w HVAC i chłodnictwie

- dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

- prawo jazdy kat. B

- samodzielność

- sumienność

- umiejętność utrzymywania dobrych kontaktów z klientami

Zakres obowiązków:

- praca u klientów prywatnych i w firmach

- instalowanie i konserwacja systemów wody pitnej i klimatyzatorów

- montaż całych systemów – od rur po instalację rozruchową

Oferujemy:

- pracę w młodym, dynamicznym zespole

- warunki zgodne z PC 124

- atrakcyjną stawkę godzinową

- dodatki za dojazdy

Kontakt:

Teresa +48 731 901 913 ofertypracy@klaverteam.com

Kamila + 48 570 901 913

+48 570 670 866

Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami na stronie www.klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., certyfikat (KRAZ 18450)

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.