Specjalne

Sprzedam piękny dom do zamieszkania na Widnej Górze.

Cena: 540 000 zł do negocjacji

Zatrudnimy kierowców kat. C+E.

Przeprowadzki dla klientów indywidualnych oraz firm każde zlecenie małe i...

Cena: 1

Vorrichter, Projektleiter, Vorarbeiter, Kierownik Projektu z tylko niemieckim

Prywatne
Dodano: 13.06.2021 o 16:59
  |  numer: 104135
Ogłoszenie zakończone

Nasza firma niemiecka KRONOS GmbH, jeden z 30 kronosow, - bezposrednio u nas, - na umowie niemieckiej. - pelne ubezpieczenie, socjalne itp - umowa na czas nieokreslony - obsługa w języku polskim, - brak zeit konta, --Biuro w Mülheim an der Ruhr, DE, 9-17 PN-PT. andy/Komorka +49 179 42 19 146, +48 698 196 742 adres e-mail: p.les@kronos-montage.de

Vorrichter, Projektleiter, Vorarbeiter, Kierownik Projektu z tylko niemieckim!tez szukamy: "ausmesser rohrleitungsbau"
Monter rur j.niemiecki, od 20-25 € netto+++ rurociagi w Niemczech

Opis stanowiska:

  • niemiecki dobry lub bardzo dobry
  • osoby z doświadczeniem zawodowym: rafinerie, zaklady chemiczne, przemysłowe,
  • praca stała,
  • 180 do 240 godzin,
  • mile widziane SCC/VCA, kolnierze, flange itp.
  • Rozne lokalizacje w Niemczech, tylko

Wymagania:

  1. najlepiej - wyjazd najlepiej w ciągu kilku dni,
  2. transport do ustalenia
  3. CV aktualne!
  4. mile widziane SCC/VCA, kolnierze, badania lekarskie,
  5. konkretne osoby

Kontakt po przeslaniu dokumentow! w tytule wiadomosci: Nazwisko, zawod, data start? adres e-mail: p.les@kronos-montage.de

Oferujemy:

  1. od 20-25 netto na reke, na czysto, zalezy od kwalifikacji,
  2. bezposrednio zatrudnienie w naszej firmie! firma niemiecka,
  3. brak zeit konta - urlop elastyczny dla kazdego
  4. Zaliczki 1000 euro po 2 tygodniach pracy
  5. wyplata do 20 dnia nastepnego miesiac na konto walutowe.
  6. Mieszkanie opłacone przez naszą firmę!
  7. nocleg od 1 do 25 KM
  8. pokoje 1 lub 2 osobowe
  9. kuchnia, lazienka, wifi,

Gewerba czy inna dzialalnosc gospodarcza odpada

Kraj: Niemcy, caly

poziom trudnosci ++ bis +++++ und ++++++

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.