Specjalne

Jesteśmy firmą specjalizującą się profesjonalnym praniem tapicerki meblowej i...

Cena: do ustalenia

Sadzonki świerka z kasety. wysokość ok. 30cm+bryła korzeniowa 18cm. Bardzo...

Cena: 1.6

Ładna sadzonka z kasety styropianowej. Korzenie z torfem i dlatego dobrze się...

Cena: 2,5
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Zelmotor Sp. z o.o.

ul. 3 Maja 85

37-500 Jarosław

  Napisz wiadomość

Zelmotor sp. z o.o. to nie tylko podwykonawca i producent silników elektrycznych na zamówienie, ale także samodzielny producent małego AGD nowoczesnej marki SMAPP smart APPLIANCES.

Nasz doświadczony zespół specjalistów konstruuje i produkuje silniki do odkurzaczy, mikserów, robotów kuchennych, sokowirówek, krajalnic, maszynek do mielenia, a także kosiarek elektrycznych, nożyc do cięcia żywopłotów w ogrodzie. Jesteśmy dostawcą komponentów małego AGD w kraju i za granicą. Nasze silniki są sercem wielu urządzeń ułatwiających życie domowe. Od niedawna Zelmotor sp. z o.o. ma także swoją fabrykę w Puńcowie koło Cieszyna – kontynuujemy polskie tradycje produkcyjne.  

Wspieramy polski przemysł, rozwijamy talenty, dajemy miejsca pracy, inwestujemy w polski potencjał. Kupując nasze produkty wspierasz polską gospodarkę. Jesteśmy świadomi naszego potencjału, dbamy o rozwój Podkarpacia i Polski w Europie! 

W rzeszowskiej fabryce mamy własne laboratoria, zaplecze techniczne, inżynieryjne, badawcze, wreszcie produkcyjne i dzięki temu z linii produkcyjnych wychodzą sprawdzone, pewne doskonale dopracowane produkty. To w 100% polska produkcja. 

Jako doświadczony producent silników elektrycznych i komponentów sprzętu AGD, mamy ogromną wiedzę i kompetencje, co ułatwiło nam decyzję o samodzielnej produkcji urządzeń marki SMAPP smart APPLIANCES.
Cały proces produkcji, od najmniejszych elementów do efektu finalnego powstaje w Polsce…

Napisz wiadomość
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl