Specjalne

PRACA W SAMIR KEBAB JAROSŁAW W związku z rozbudową sieci Samir Kebab...

Cena: 3000

Przeprowadzki dla klientów indywidualnych oraz firm każde zlecenie małe i duże

Do wynajecia ładne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Armii Krajowej w...

Cena: 1200
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

j. angielski - egzamin ósmoklsisty/matura

Prywatne
  |  numer: 119459
Ogłoszenie zakończone

Zapraszam na prywatne zajęcia z języka angielskiego w miłej atmosferze. Od października istnieje możliwość zapisania się na zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty lub matury.

JAK UCZĘ

Lekcje przygotowuję w oparciu o Twoje potrzeby, aby zrealizować cel, który chcesz osiągnąć. Dużą wagę przykładam do atmosfery, która sprzyja uczeniu się i umożliwia pokonywanie barier językowych. Zawsze możesz liczyć na moje pełne zaangażowanie.

O MNIE

Ukończyłam filologię angielską (specjalizacja nauczycielska). Obecnie przygotowuję uczniów do egzaminu ósmoklasisty, a także zarażam ich pasją do języka angielskiego. Jestem również metodykiem w szkole językowej oraz prowadzę prywatne zajęcia konwersacyjne i lekcje przygotowujące do matury. Sama również uczę się języka hiszpańskiego od podstaw co pozwala mi lepiej wczuć się w perspektywę ucznia :)

OFERTA

65zł - pełna godzina zegarowa zajęć indywidualnych online 

30zł lekcja próbna (30 minut)

 Jeśli chcesz wraz z koleżanką/kolegą zapisać się na zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty lub matury istnieje możliwość zajęć w małych grupkach. Cena za lekcję wynosi wtedy 40zł za osobę (w przypadku zajęć 2:1) lub 30zł za osobę (w przypadku zajęć 3:1). 

Dodatkowe opcje:

90zł - pełna godzina zegarowa zajęć indywidualnych przygotowujących do matury rozszerzonej

120zł - pełna godzina zegarowa zajęć indywidualnych online na poziomie C1Jeśli nie odbieram telefonu, prawdopodobnie prowadzę zajęcia, proszę o wiadomość SMS ;)

Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl